נתניהו: "מברך על בחירת רפי פרץ בבית היהודי"

סמוטריץ' לפרץ, "שמח על הצטרפותך ומצפה לעבודה המשותפת. אני קורא לך לשבת איתי בהקדם ולסכם על עקרונות הריצה המשותפת שלנו ושל יתר הכוחות בימין"

בן דהן והרבצ"ר רפי פרץ
בן דהן והרבצ"ר רפי פרץ
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

בצל החלטת המועצה הארצית של מפלגת 'הבית היהודי' להכריז על הרבצ"ר לשעבר רפי פרץ כמי שיוביל את מפלגת 'הבית היהודי' לקראת הבחירות הקרובות, מפרסם 'הליכוד' מודעת תמיכה בשם ראש הממשלה.

כזכור, עם פרישתו של היו"ר לשעבר השר נפתלי בנט לטובת מפלגת 'הימין החדש' שהקים, החלו ב'בית היהודי' לחשוב קדימה בניסיון לאתר מנהיג שיוביל את המפלגה לקראת הבחירות ויצליח לאחד סביבה כמה שיותר מצביעים המזוהים עם הזרם הדתי לאומי ובכך לגרוף מקסימום הישגים לאחר הבחירות.

מהליכוד כאמור נמסר בתגובה, כי "ראש הממשלה בנימין נתניהו מברך את הרב רפי פרץ על בחירתו ליו״ר הבית היהודי".

בנוסף נאמר בהודעה, כי "ראש הממשלה נתניהו קורא לבית היהודי לפעול על מנת להתאחד עם ״האיחוד הלאומי״ ו״עוצמה לישראל״ כדי למנוע אובדן מנדטים לגוש הימין, מה שעלול להביא להקמת ממשלת שמאל".

יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ בצלאל סמוטריץ' בירך אף הוא על בחירת הרב הרפי פרץ ליו"ר מפלגת הבית היהודי ואמר, כי הוא מברך על הבחירה, "אתגרים גדולים ניצבים בפנינו ואני סמוך ובטוח שבעבודה משותפת ומתוך הערכה הדדית נפעל לבנייה מחדש של הציונות הדתית וביתר שאת. עוד נכונו אתגרים רבים לציבור הגדול הזה והבע"ה בימים הקרובים נצא לדרך משותפת של כתיבת הפרק הבא בעשייה ובהשפעה הרחבה של הציונות הדתית על עם ישראל".

"הרב רפי, אני שמח על הצטרפותך ומצפה לעבודה המשותפת. אני קורא לך לשבת איתי כבר מחר ולסכם על עקרונות הריצה המשותפת שלנו ושל יתר הכוחות בימין. היום יותר מתמיד – יש על מי לסמוך."

השארת תגובה