בטקס מרגש: 17 חובשים הצטרפו לרשת המתנדבים

סניפי 'איחוד הצלה' קיבלו תנופת חיזוק עם הצטרפותם של חובשים חדשים, בתום תקופת הכשרה רפואית

הצלה
הצלה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ביום חמישי האחרון התקיים טקס מרגש בבית המתנדב החדש של איחוד הצלה בעיר בת ים, במהלכו קיבלו 17 מתנדבים חדשים תעודות סיום קורס, מכשיר בלובירד (מכשיר קשר) וציוד רפואי.

במהלך שמונת החדשים האחרונים התקיים בחולון קורס חובשי רפואת חירום של איחוד הצלה במהלכו הוכשרו כאמור 17 אזרחים כחובשי רפואת חירום מטעם איחוד הצלה ומיד הצטרפו לרשת ההצלה האנושית.

המתנדבים החדשים למדו בחודשים האחרונים בקורס אינטנסיבי להיות חובשי רפואת חירום וכשעמדו במבחני הסיום הוכשרו כחובשי רפואת חירום, בימים אלו הם מתחילים בחלק ב' של ההכשרה ובו יצטרפו למתנדבים וותיקים וימשיכו את הכשרתם בפן המעשי בשטח.

את הטקס המרגש כיבדו בנוכחותם: אלי פולק – סגן נשיא איחוד הצלה, לייזר היימן – סמנכ"ל איחוד הצלה, מושיקו מוסקוביץ – מנהל אגף חירום וביטחון בארגון, יהודה מזרחי – ראש סניף בת ים, יוסף שושן – ראש סניף חולון אזור, אליה ארטיום – מדריך הקורס והמתנדבים החדשים ומתנדבי הסניף הוותיקים.

אלי פולק נשא דברים ואמר: "אני נרגש לראות קבוצה איכותית נוספת של אזרחים אשר תורמים מזמנם הפרטי על-מנת לסייע לאחרים. אין זה מובן מאליו שאזרחים מעניקים את המשאב החשוב ביותר של הזמן הפרטי לטובת התנדבות למען הקהילה. אני מודה ליהודה מזרחי ראש סניף בת ים על פועלו וקידומו של הקורס והסניף בכלל לטובת תושבי האזור ומודה למתנדבים החדשים ומאחל להם דרך צלחה".

יהודה מזרחי, ראש סניף בת ים מסר: "אני נרגש היום מאוד, לראות עוד קבוצה של אנשים איכותיים שמסיימים קורס חובשי רפואת חירום כאן בסניף ויוצאים להציל חיים בהתנדבות. אני מודה לאליה ארטיום על הדרכת הקורס והכנת המתנדבים ליציאה לשטח וכן לכלל המתנדבים אשר השקיעו מזמנם למען הצלחת הקורס".

מושיקו מוסקוביץ אמר: "אני נרגש לראות את המתנדבים החדשים אשר יוצאים לשטח להצלת חיים! אין לי ספק שהמתנדבים החדשים קיבלו את כל הידע הנחוץ לשם הצלת חיים אולם דרכם עוד ארוכה והחל מהיום יחלו את דרכם בשלב השני של ההכשרה והיא בשטח. לכם המתנדבים החדשים שאו ברכה והצלחה!".

השארת תגובה