הקשיש הערירי "איבד" את הרכב, הפקחים התגייסו לעזור

פקחי רחובות
פקחי רחובות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בתחילת השבוע התקבל טלפון לא שיגרתי באגף התנועה, פיקוח, שילוט ושיטור עירוני. על הקו, תושב רחובות בן למעלה מ- 80 שסיפר, כי ירד מהרכבת, חיפש את רכבו אך לא מצא וביקש להתלונן על כך שגררו לו את הרכב מהמקום שבו החנה אותו.

לשיחה ענה מנהל האגף, ליאור שוקרי, אשר שוחח עמו והסביר לו באדיבות כי עיריית רחובות אינה גוררת רכבים. במהלך השיחה התברר כי מדובר באדם ערירי, ללא משפחה וילדים, במצב בריאותי רעוע. וכעת גם האמצעי היחיד שלו לתנועה ממקום למקום – רכבו הפרטי – נגנב.

שוקרי ריחם על האיש המבוגר שהצטער צער רב על אובדן רכבו , ובהעדר מי שידאג לו – הוא בירר במערכת הקשר בדבר ניידת השיטור העירוני הקרובה למקום, וביקש שתגיע לסייע לאיש הזקן להגיע לתחנת המשטרה להגשת תלונה על גניבת רכב.

באותה נשימה הוא בקש מהפקחים בניידת, חיים ויגל, שיערכו עימו בכל זאת סיור בפארק המדע על מנת לנסות אולי ולבדוק האם הרכב נמצא באיזור.

"הוא שמח מאוד והודה לפקחים ולי בדמעות" מספר מנהל האגף, ליאור שוקרי. "השמחה שלו על מעשה כל כך קטן גרמה גם לנו להתרגש עד דמעות, בגלל שמדובר באדם ערירי. אני גאה בפקחי השיטור העירוני, שמקפידים על האנושיות ועל החמלה גם במהלך משימה בעבודה. זו תמצית העבודה שלנו – לשרת את התושבים, גם במצבים כאלה".

הם נסעו איתו ברחובות הסמוכים למקום שבו החנה את רכבו במשך זמן מה, ולבסוף מצאו את הרכב ברחוב ברמן בפארק המדע.

השארת תגובה