חדש בבני ברק: השקת מותג פיאות פרימיום של זהבה

עכשיו במיוחד בשבילך: זהבה ויצמן משיקה מיתוג וסלון חדש למגזר הפרטי – ZEHAVA במקום החדש בבני ברק ♦ זהבה וצוות העובדות המקצועניות שלה מספקות פתרונות לכל לקוחה באופן אישי, ונטול תיווך

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

זהבה ויצמן חיה ונושמת את תחום הפאות כבר למעלה משני עשורים. כמנצחת על מותג פאות מצליח כמו "גלית איטליה" וכמי שבקיאה בכל מקורות השיער הטובים ביותר, מצליחה זהבה כבר שנים רבות, לפענח את רצון לקוחותיה ולספק להן, פאות מובחרות בייצור איכותי ועיצוב עדכני.

בשל הניסיון ודרישת הקהל, החליטה זהבה להקים מותג פאות פרימיום הנושא את שמה: ZEHAVA, כדי לתת מענה מדויק לכל בקשה ורצון של לקוחה. עד כה, היא פנתה ללקוחותיה בעיקר דרך פאניות בארץ ובעולם המשווקות את פאות האיכות של זהבה, מבלי להפגיש את הלקוחה ישירות עם מותג הבית.

בשנה האחרונה, עמלה זהבה על ייצור מענה מעבר לפאה משובחת, במקום החדש בבני ברק היא וצוות העובדות המקצועניות שלה מספקת פתרונות לכל לקוחה באופן אישי, ונטול תיווך.

בסלון החדש שעבר אף הוא מיתוג חדש ומרהיב, מציגה זהבה מאות פאות במגוון אורכים ועיצובים, בדגש על ייבוש טבעי שאפשר פשוט לרכוש ולחבוש. בנוסף, מציעה זהבה התאמה וייצור מיוחד לכל לקוחה בהתאם לחלומה בדרך לפאה המושלמת. הידע העצום שרכשה זהבה עם השנים, מקורות השיער הטובים ביותר בעולם ועשרות נשות צוות בסלון עצמו, מסוגלים לייצר כמעט כל פאה בהתאמה מדויקת, לבקשת הלקוחה ובחותמת האיכות של פאות זהבה ויצמן.

בחודש הבא, תפגוש זהבה את קהל לקוחותיה בליווי תצוגת פאות מרשימה באירוע נשות עסקים שעורך עיתון משפחה ב-04/02/19 ב"כתר הרימון" בני ברק. עשרות פאות תוצגנה במתחם בנוסף להגרלה בין משתתפות האירוע על פטנט לייס בעבודת יד.

תגובה אחת
  1. איך נרשמים לזה

השארת תגובה