חדש ממעדנות: שטרודל תפוחים לאפייה ביתית מהירה

לאור הצלחת השקת העוגות: מעדנות מרחיבה את פעילותה בקטגורית המאפים המתוקים ומשיקה עוגת שטרודל תפוחים ♦ כחודש בלבד לאחר ההשקה מעדנות מצליחה לשלש את הקטגוריה וכיום מובילה אותה עם 68% נתח שוק

קרדיט עיצוב: שי חיון
קרדיט עיצוב: שי חיון
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מעדנות, החברה המובילה בישראל בתחום המאפים הקפואים, מרחיבה את פעילותה בקטגורית המאפים המתוקים שזכתה להצלחה רבה ומשיקה מוצר נוסף, עוגת שטרודל תפוחים לאפייה ביתית מהירה. בדומה ליתר העוגות בסדרה גם השטרודל תפוחים משלב בין שני עולמות: מחד, נגיש ומהיר הכנה, ומאידך מספק חוויה של אפייה ביתית- חום, ניחוח אפייה מתפשט בבית, טריות, איכות וכמובן- טעם משובח.

סדרת העוגות החדשה נותנת מענה לצרכנים שעד כה הסתפקו בקניית עוגה מוכנה מהקונדיטוריה מספר שעות לפני הגשתה וכעת יכולים ליהנות מעוגה חמה וטרייה שרק יצאה מהתנור. כמו כן, העוגות של מעדנות משמשות תחליף טעים, קל, מהיר ואיכותי להכנת עוגה ביתית "מאפס", לאירוח או קינוח ללא מאמץ.

רוני בהט, מנהלת אגף השיווק והפיתוח בחטיבת המזון, תנובה: "סדרת העוגות של מעדנות זכתה להצלחה רבה בקרב הצרכנים אשר זיהו אותה כאלטרנטיבה איכותית, שלא נופלת בשום פרמטר מעוגה שנקנתה במאפיות וקונדיטוריות. התוצאות מדברות בעד עצמן- כחודש בלבד לאחר ההשקה מעדנות משלשת את הקטגוריה וכיום מובילה אותה עם 68% נתח שוק (דצמבר 2018). כמותג המוביל בכל הקטגוריות בהן הוא פועל אנחנו שמחים להיווכח כי גם בקטגוריה זו הצרכנים מביעים אמון וממשיכים לבחור במעדנות. שטרודל תפוחים הוא קינוח פופולארי בקרב הישראלים ומבחינתנו זה מתבקש להוסיפו לסדרת העוגות שעתידה השנה להתרחב ולצמוח".

כשרות: ועדת מהדרין תנובה בראשות הגאון רבי מרדכי גרוס, הבד"צ מחזיקי הדת, הבד"צ חוג חתם סופר, הרב וייטמן רב תנובה

השארת תגובה