חדש: אסנס – מי ריכוך ולחות עם תועלות אנטיאייג'ינג

AHAVA מציגה: אסנס אייג' קונטרול לגוון עור אחיד – TIME TO SMOOTH Age Control Even Tone essence ♦ במשך עשרות שנים, האסנס נחשב לסוד היופי השמור לנשות אסיה ♦ השימוש היומיומי באסנס מרכך את מרקם העור ומסייע בספיגת מוצרי הטיפוח הנמרחים מידית מעליו

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

האסנס הוא השלב הראשון והחשוב ביותר הפותח ומייעל את שגרת הטיפוח היומית. מכיל ריכוז פעיל של מרכיבי טיפוח לליחוח, ריכוך, ואיחוד גוון העור. השימוש היומיומי באסנס מרכך את מרקם העור ומסייע בספיגת מוצרי הטיפוח הנמרחים מידית מעליו ובכך מעצים את האפקטיביות של מוצרי הטיפוח לטובת עור רווי, נינוח ואחיד במראה.

אסנס לפנים הוא ללא ספק ריטואל הטיפוח המוביל והחשוב ביותר ביותר שמקורו בקוריאה וביפן. במשך עשרות שנים, האסנס נחשב לסוד היופי השמור לנשות אסיה, ולראיה, האסנס היה ונשאר עד היום הכוכב הבלתי מעורער בשגרת טיפוח העור שלהן. בשנים האחרונות, בעיקר עם התחזקות טרנד ה- KBeauty בעולם, התקבע השימוש באסנס כשלב טיפוח פנים חיוני ולגיטימי גם עבור לקוחות ארה"ב ואירופה.

השימוש באסנס מוסיף למעשה עוד שלב של לחות ורכות לעור, והוא ממוקם כמוצר הטיפוח הראשון לאחר ניקוי העור. רציונל הטיפוח עליו מבוסס האסנס הוא שיותר טבעי ואפקטיבי למרוח את מוצרי הטיפוח על עור לח ולא על עור יבש. כשהעור לח, רווי ורך הוא קולט ומספיג באופן יעיל יותר את המרכיבים הפעילים הנמצאים במוצרי הטיפוח הנמרחים מעליו – סרום, קרם, מסכה וכדומה.

התועלות שמעניקה תוספת האסנס לשגרת הטיפוח היומית מעניקה לעור:

 • שומר על רכות העור ורמת לחות אופטימלית
 • מגביר את האפקטיביות של כל מוצרי הטיפוח הבאים מעליו
 • מתחזק את העור כנגד הופעת סימני גיל מוקדמים

מרכיבים:

 1. Harmoniance™- תמצית בוטנית המופקת מכל חלקי צמח הלוטוס (מופק מהפרח, גזע, עלה, שורש) השימוש בתמצי
  AHAVA פרה סרום אסנס אייג' קונטרול | צילום: מוטי פישביין

  ת מתועד ברפואה העתיקה והיווה השראה למחקרי עור מודרניים שהוכיחו את התרומה לעור בשיפור רמת הלחות, החלקת מרקם העור ואיחוד גוון העור.

 2. Gatuline® Renew – תמצית טבעית של ניצני עץ ארז יפני, עשיר בפיטוכימיקלים המסייעים להתחדשות האפידרמיס, ותורמים משמעותית להחלקה וריכוך מרקם העור.
 3. Natriance Brightener™- תמצית פרוטאין חיטה, מסייע לחשוף את הזוהר הטבעי של העור ותורם לגון עור בהיר ואחיד יותר.
 4. 3D™קומפלקס – קומפלקס המכיל את המינרלים הטבעיים מים המלח (Osmoter™) עם תמצית תמר ואצת דונליאלה סלינה. פטנט בלעדי של AHAVA כנגד תהליכי חמצון ורדיקלים חופשיים, לשיפור רמת הלחות והחלקת מרקם העור.
 5. חומצה היאלורונית – פורמט של חומצה היאלורונית מסיסה בעלת מבנה מולקולרי קטן וכבד המאפשר ליחוח אינטנסיבי ומהיר של שכבת העור העליונה

אופן השימוש: על מנת ליהנות מכל יתרונות האסנס, מומלץ לטפטף כמה טיפות לתוך כפות הידיים ולעסות ישירות על פנים וצוואר נקיים. יש להמשיך ולמרוח את שאר מוצרי הטיפוח מייד לאחר מכן כל עוד העור לח עם נוכחות האסנס. לשימוש פעמיים ביום – בקר וערב, לאחר שלב ניקוי העור.

 • מחיר מומלץ לצרכן: 199 ₪, לתכולת: 100 מ"ל.
 • להשיג ברשת חנויות AHAVA, ברשת סופר-פארם, בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון ובבתי מרקחת נבחרים.
השארת תגובה