השר אלי כהן: "לפנות את חאן אל אחמר לפני הבחירות ולהחיל ריבונות"

עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

שר הכלכלה אלי כהן סייר הבוקר בחאן אל אחמר עם אנשי תנועת רגבים וקבע כי יש לפנות את חאן אל אחמר לפני הבחירות.
אנשי רגבים העבירו לשר כהן סקירה משפטית וגיאוגרפית על פעילות הבניה הבלתי חוקית שמבצעת הרשות הפלסטינית, ובראשם מאחז הדגל בחאן אל אחמר.

"רק אתמול חשף ראש השב"כ את קיומה של מדינה זרה המנסה להתערב באופן פסול ומסוכן במערכת הבחירות הקרובה, אבל המעורבות הזרה של מדינות זרות הפועלות בישראל וחותרות תחת שלטון החוק, באמצעות בניה לא חוקית נרחבת וסיוע של מאות מיליוני יורו לרשות הפלסטינית הפועלת להשתלט על חלקים אסטרטגיים ביהודה ושומרון, ובראשם איזור מרחב אדומים", ציין ישי חמו, מנהל הפעילות של תנועת רגבים באיזור יו"ש.

השר כהן אמר במהלך הסיור "הגעתי הבוקר לראות את המאחז חאן אל אחמר, שכאמור נקבע על ידי בג"ץ שיש לבוא ולפנות אותו. המקום הוקם בין היתר על ידי התערבות של גורמים ממדינות אירופאיות הפועלים בשטחי C", אמר השר כהן.

"במדינת ישראל יש דין ואת הדין צריך לכבד, ולכן את מאחז חאן אל אחמר צריך לפנות עוד לפני הבחירות. אבל יתירה מכך הבשורה המשמעותית, שצריכה להיות ולהוביל כנגד כל אותם גורמים שמנסים לבוא ולקבוע את אותו רצף טריטוריאלי, זה לבוא ולספח, ולהחיל ריבונות על שטחי C", הוסיף השר כהן. "זה הפתרון כלפי כל אלו שמנסים לבוא ולקבוע עובדות בשטח. אנחנו אלו שצריכים לקבוע את העובדות בשטח עם הסיפוח והחלת הריבונות בשטחי C".

תגובה אחת
  1. צהל משקיע ללא צורך בגידור בכבישי השומרון, אין לי מושג מה הסיבה לגידור, אוליי ישנה סיבה לכך לי היא לא מובנת שצהל יענה על השאלה, אך הפלסטינים מפרקים וגונבים את הרשתות והעמודים שתפקידן להחזיק את הרשתות וצהל חוזר ומתקין מחדש, מה מצטייר שמדינת ישראל היא מדינה של פראיירים ומטומטמים.

השארת תגובה