ערב הורים בת"ת שובו חזון אברהם

ערב הורים בשובו חזון אברהם
ערב הורים בשובו חזון אברהם
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

השבוע התקיים "ערב הורים" בת"ת "שובו חזון אברהם". ערב הורים שנתי המיועד להורי כלל התלמידים ולתלמידים עצמם, ערב שמקפל בתוכו מסורת של שנים, תכניות עשירות ומגוונות והשקעה של חודשים. ת"ת "שובו חזון אברהם" שוכן בר"ח רש"י שבמרכז ירושלים, בת"ת לומדים תלמידים ממשפחות בני תורה מכל רחבי העיר. הת"ת וותיק ובעל מוניטין, מאחוריו ניסיון רב שנים והוא יוצק בתלמידיו אהבת תורה, יראת שמים, ערכי מוסר עמוקים  ורמה לימודית גבוהה. כל זאת לצד הווי עשיר ביותר, מבצעים, פעילויות ותכניות, אירועים סביב מעגל השנה המיועדים גם למשפחות התלמידים, אשר יוצרים אווירה חמה בת"ת ותחושת משפחתיות.

את הת"ת מנהל ביד רמה הרב אברהם שריקי שליט"א, בעל  תואר שני בחינוך . כאמור, ערב ההורים שהתקיים השבוע הוא מסורת של שנים . צוות הת"ת והתלמידים השקיעו בהכנות אליו כבר חודשים, וההורים הגיעו בציפיה והתרגשות. האירוע התקיים באודיטוריום שבתיכון למדעים ואומניות. המנהל בירך את ההורים והתלמידים ושוחח על שיתוף הפעולה החיוני בין ההורים לת"ת. את הערב כיבד בנוכחותו הראשון לציון מרן הרב יצחק יוסף שליט"א שבירך בחום את הנוכחים והדגיש באזניהם כמה חשובה ההקפדה על הלכה והוסיף שהיא משפיעה על יראת השמים של הילדים ועל כל החינוך בבית .

כמו"כ כיבדו את הת"ת בהגעתם חבר הכנסת הרב מיכאל מלכיאלי הי"ו, וחבר המועצה צביקה אסולין הי"ו, שתרמו והוסיפו לאווירת הערב . בהמשך הערב נערכה הצגה מרהיבה בנושא השמחה בה שיחקו תלמידים מהת"ת. הצגה מושקעת, ברמה גבוהה , שלוותה בתפאורה מקצועית ויפה.

בסיום ההצגה המרגשת הוקרנה מצגת מיוחדת המראה את היסטורית ערבי ההורים, הדרך הארוכה מאז ועד הלום. את הערב סגרה מקהלה מדהימה שהורכבה מכל תלמידי הת"ת, מקהלה מקצועית ונדירה, אליה התאמנו זמן רב . השירים הוגשו בצורה נפלאה שריגשה את כל הנוכחים.

ערב הורים זה הותיר הדים רבים, נתן כח להורים שקיבלו טעימה מהווי הת"ת של בניהם להמשיך את השגרה העמוסה, נתן משוב חיובי לצוות המורים ומצברים להמשיך להשקיע בתלמידים ותרם לתלמידים כמובן, הרבה כח להמשך…

השארת תגובה