ש"ס חזרה לקואליציה העירונית בחדרה

לאחר מגעים ומשא ומתן בין ראש העיר, צביקה גנדלמן, לתנועת ש"ס בחדרה, סוכם על חזרתה של סיעת ש"ס לקואליציה העירונית ולהנהלת העיר

דרעי ביטון אביטן וגנדלמן
דרעי ביטון אביטן וגנדלמן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לאחר שהייה של שמונה חודשים באופוזיציה ובתזמון מושלם וכאילו מוזמן מול מפלגת האם בכנסת שנמצאת רגע לפני חתימה על הסכם שותפות בממשלה הבאה, חוזרת תנועת ש"ס בחדרה אל הקואליציה העירונית.

בפגישה סופית שנערכה בשבוע שעבר בין מועצת רבני תנועת ש"ס בחדרה שליט"א, יו"ר תנועת ש"ס בועז ביטון וחבר הסיעה ניסים אביטן לבין ראש עיריית חדרה מר צביקה גנדלמן אושרה סופית חזרתה של המפלגה אל ספסלי הקואליציה ואל הנהלת העיר.

בתחילת השבוע הוציאה עיריית חדרה הודעה בדבר חזרתה של ש"ס לקואליציה :"דובר עיריית חדרה מודיע כי לאחר מגעים ומשא ומתן בין ראש העיר לתנועת ש"ס חדרה, סוכם על חזרתה של סיעת ש"ס לקואליציה העירונית ולהנהלת העיר. החזרה הינה על בסיס ההסכם הקואליציוני אשר נחתם בתחילת הקדנציה.

סיעת ש"ס תשולב במהרה בתנופה ובעשיה של הנהלת העיר ובוועדות השונות כחלק מהותי ובלתי נפרד ממנה.

סוכם בין הצדדים כי יוקם פורום לשמירת המרקם והאחווה בין דתיים וחילוניים, בהסכמת ובהכוונת רב העיר וראש העיר. הפורום יכלול רבנים ואנשי רוח, אנשי חינוך, ואנשי ציבור מתוך ראיה של שמירת הסטטוס קוו  והמרקם והדו קיום בין כל חלקי האוכלוסיה בעיר חדרה.

הצדדים הביעו את רצונם להגשים את חזונה של העיר חדרה והפיכתה לאחת הערים המובילות בארץ, תוך התחשבות בצרכיהם וברגשותיהם של כל חלקי האוכלוסייה, והם תקווה כי ביד אחת ובעשייה משותפת יוכלו להצעיד את חדרה קדימה לפריחה שיגשוג והצלחה".

דרעי וביטון

מתנועת ש"ס נמסר: "אכן מפלגת ש"ס חוזרת לקואליציה חזקה מתמיד, מאמינה בערכיה, ושואפת להישגיה. רק באמון הדדי נוכל לבנות ולהיבנות. תנועת ש"ס שמה לה למטרה בסדר ראש העדיפויות את טובת האזרח וכל צרכיו בכל האופנים, ובכללו כל דבר שאמור לקדם ולסייע לאזרח הקטן מול הממסד השלטוני או קידום מול גורם רווחה כזה או אחר, תמיד נהיה שם בשבילו.

למודי ניסיון וחדורי מוטיבציה, עשינו ככל שלאל ידינו בכל תקופת שהותנו באופוזיציה ונמשיך לתרום ולעשות כיום מתוך הקואליציה תוך ראיה מרחבית ועמוקה של טובת האזרח. תנועת ש"ס המתחדשת מסמלת שקיפות והגינות, לכל אורך הדרך הוכחנו ונצמדנו לערכינו, לכל מקום שנצעד נביט קדימה באספקלריה של יושר והגינות ועם תובנות אלו נמשיך להוביל את העיר חדרה למקום בטוח יציב ואיתן."

לדברי גורמים פוליטיים. בשלב ראשוני יקבלו בש"ס את מה שקיבלו בבסיס ההסכם שנחתם בתחילת הקדנציה:המועצה הדתית, תיק הרווחה, המחלקה לתרבות וקהילה, מתנ״ס מורשת ישראל,יו״ר ועדת הנחות במיסים, מ״מ יו״ר ועדת מכרזים, מ"מ ועדת שמות, מ"מ ועדת ביטחון, מ"מ ועדת בטיחות בדרכים, מ״מ יו״ר הנהלת מתנ״ס גבעת אולגה, וחברות בועדות: ועדת משנה לתכנון ובניה, ועדת כספים, ועדת חינוך,ועדת איכות הסביבה,ועדה למאבק בנגע הסמים, ועדה למעמד לשלום הילד, ודירקטורים ביחידות הסמך: חברה כלכלית, ומט"ש.

עם חזרתה של ש"ס מונה הקואליציה העירונית 16 חברים מתוך 19 חברי מועצת העיר.

השארת תגובה