שטייניץ: בני גנץ שחצן, רוצה לנהל את המדינה מיד

השר שטייניץ התייחס לתגובת גנץ לדברי גלנט כשאמר כי "הגיע הזמן למנהיגות אחרת" – "בעד שילוב אלופים בצה"ל, אך לרצות מיד להנהיג, זה עלבון לאינטליגנציה"

בני גנץ
בני גנץ
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

שר האנרגיה וחבר הקבינט יובל שטייניץ עלה הבוקר להתקפה נגד הרמטכ"ל לשעבר רא"ל בני גנץ המתמודד מסגרת הרשימה שהקים, לכנסת.

שטייניץ התייחס להודעתו של גנץ שהתפרסמה במוצאי שבת ובתגובה לדברים שהשמיע גלנט ב'שבתרבות' בנס ציונה כשאמר, כי החיבור בין יעלון לגנץ, "זה חיבור בין אחד שאין לו דעה לאחד שאין לו מנדטים". בתגובת מפלגת 'חוסן לישראל' נכתב, שהגיע הזמן לשיח ולמנהיגות אחרת.

הבוקר בתגובה האשים שטייניץ את גנץ בשחצנות, יהירות והתיימרות. "אני בעד שילוב של אלופים ורבי אלופים במערכת, אבל לרצות מיד להנהיג מדינה, בלי ללמוד את המערכת? זה בגדר עלבון לאינטליגנציה".

שטייניץ הוסיף, "אני תובע מגנץ להצהיר מיד שהוא לא מתיימר להנהיג את המדינה, אחרת זו שחצנות", הוא הזכיר, כי היה זה הוא שיזם את החוק המחייב תקופת צינון לאלופים בצה"ל בין הצבא לפוליטיקה.

"הייתי מצפה ממנו להיכנס למערכת הפוליטית, ללמוד איך המערכת עובדת. זה שהיית רמטכ"ל, ואינני מתייחס לשאלה אם הוא היה רמטכ"ל טוב או לא, נזכיר לכולם שמבצע צוק איתן עליו פיקד גנץ כרמטכ"ל, לא היה פאר היצירה, תבוא תלמד איך הדברים עובדים, זה שהיית מפקד טוב, חלש או בינוני לא מכשיר אותך עדיין לנהל את כלכלת ישראל ועוד נושאים רבים אחרים".

תגובה אחת
  1. שטייניץ פתטי. איכזב, מתפקד כפודל של ביבי

השארת תגובה