בן גביר: "הימין החדש הוא פייק ימין"

בעוד מפלגת בנט/שקד מבהירה כי לאחר הבחירות ימליצו בפני הנשיא כי יטיל את מלאכת הרכבת הממשלה על נתניהו, הרי שמפלגה זו מואשמת בשמאלנות

בן-גביר
בן-גביר
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

בעוד מפלגת 'הימין החדש' יצאה בהודעה לתקשורת בה הבהירה, כי לאחר הבחירות ימליצו בפני הנשיא רק על נתניהו להרכבת הממשלה, הרי שהיא מוצגת על ידי גורמי ימין כמפלגת 'פייק ימין'.

בכנס השקה לקראת מערכת הבחירות שערכה מפלגת 'עצמה היהודית' במוצאי שבת האשים יו"ר המפלגה הח"כ לשעבר מיכאל בן ארי, כי "לכל אלו שמספרים לכם כי הליכוד והבית היהודי הן מפלגות ימין, תשאלו אותם איפה היו נתניהו ובנט בהתקפלות מול הוואקף כשהסירו את המגנומטרים בהר הבית, כשלא נקפו אצבע כדי לפנות את חאן אל אחמר, ועמדו בחוסר מעש מול שריפת השדות בדרום והשתלטות האויב על אדמות הנגב והגליל ומנגד החריבו את עמונה ונתיב האבות ללא היסוס".

איש המפלגה עו"ד איתמר בן גביר, תקף את ראשי מפלגת הימין החדש נפתלי בנט ואיילת שקד, והאשים, "כאשר לפני שלוש שנים זעקתי כי השב"כ מענה ילדים יהודים, היה גורם אחד מהמחנה הלאומי כביכול, שכיום אני יודע שתודרך על ידי השב"כ – לגורם הזה קוראים נפתלי בנט".

"כולנו זוכרים את אותה אמירה של בנט המהדהדת עד היום 'למי אתם מאמינים לאיתמר בן גביר או איילת שקד'. עכשיו כולם יודעים, וגם בית המשפט קבע – היו עינויים. אני צדקתי ובנט ושקד הוליכו את הציבור שולל. הימין החדש כפי שהוא מגדיר את עצמו הוא אינו ימין, אלא פייק אחד גדול".

בן גביר התייחס גם לאפשרות של בלוק טכני עם רשימת האיחוד הלאומי ורשימת יחד, "אנו כמו תמיד מוכנים לבלוק טכני עם מפלגות שיש לנו איתם מכנה אידאולוגי משותף, אולם ידעו אותם מפלגות כי אנו מתכוונים לרוץ לכנסת, במטרה להציל את עם ישראל, בכל מקרה".

השארת תגובה