הכירו: 'הגן החרדי המצטיין ביותר'

'גן נעמי' של 'רשת הגנים' הוכרז גן החרדי המצטיין בארץ לשנת הלימודים תשע"ט • "ניתן להיות הטובים ביותר, החדשניים ביותר, וזאת מבלי לחרוג כמלוא נימה מהוראותיהם והכוונתם של מרנן גדולי ישראל על כל צעד ושעל"

גן נעמי
גן נעמי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שבועות של ציפייה דריכות ואף 'תחרות' סמויה, הגיעו לסיומם ביום שני האחרון עם הכרזתה החגיגית של ועדת 'פרס החינוך' שע"י משרד החינוך, על 'גן נעמי יהושע', ברחוב נורדאו 20, כגן הילדים החרדי הטוב ביותר בארץ ומועמד לתחרות הארצית.

הכול קרה די מהר. רק לפני שבועות ספורים התבשרו הגננות ברחבי הארץ על קיומה של מעין 'תחרות' בסיומה יזכה הגן הטוב ביותר ב"פרס חינוך ותעודת הערכה למוסד חינוכי לשנת הלימודים התשע"ט", כשהשנה לראשונה מתווספת קטגוריה מיוחדת של 'המחוז החרדי', עליה התמודדו גני הילדים החרדיים.

במהלך השבועות האחרונים 'חרשה' ועדת הפרס היוקרתי את המדינה, ערכה 'סיורי פתע' בגנים והתרשמה מקרוב מהתנהלות הגן, מהצוות ומתפקודו.

יצוין כי אוכלוסיית התלמידים ב"גן נעמי" הינה מגוונת ומשלבת בתוכה גם תלמידים בעלי צרכים מיוחדים המתחנכים תחת מסגרת תוכנית הלימודים הייחודית "ללמוד לחיות ביחד", המסייע לבנות בגן, אקלים רגשי וחברתי המאפשר לכל ילד למצוא את מקומו בחברת הילדים וכן תכנית 'ערכים תורניים וחיבור למורשת','כישורי חיים לגיל הרך' ועוד.

במשרדי 'רשת הגנים' בבני ברק, הביעו סיפוק וקורת רוח מאז קבלת הבשורה המשמחת ביום שני האחרון. הרב ישראל גולומב, מנכ"ל רשת הגנים, ברך את הגננת ואת צוות הגן ואמר כי "הזכייה הזו מוכיחה שוב את מה שידוע לנו משכבר הימים, כי ניתן להיות הטובים ביותר, והחדשניים ביותר, מבלי לחרוג כמלוא נימה מהוראותיהם והכוונתם של מרנן גדולי ישראל שליט"א על כל צעד ושעל".

"אנו מודים מעומק לב לבורא עולם על הסיעתא דשמיא העצומה המלווה אותנו בכל צעד ופעולה" מוסיף הרב גולומב בשיחה מיוחדת ל'מזל וברכה', "לצוות הגן המסור והנפלא, הגב' נעמי יהושע והגב' מוריה איטח, למעטפת העירונית המקומית המסייעת – עיריית רחובות והעומד בראשה, ראש העיר מר רחמים מלול, אשר חרט על דגלו 'מצוינות בחינוך', אשר יחד עם צוות הפיקוח של משרד החינוך הגב' אסתר גלר, המדריכה הגב' יעל חריר, יד ביד עם מפקחת ה'רשת' הגב' זהבה מונדרי, הובילו בהצלחה לתוצאה ברוכה זו".

=== בגן של נעמי ===

השארת תגובה