מד"א: נקודת הזנקה מאויישת ע"י חרדים בלבד

הצלה רחובות
הצלה רחובות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

תחנת הזנקת אמבולנס מד"א נפתחה בקרית קרעטשניף ברחובות והיא צפויה לשפר משמעותית את זמני הגעת אמבולנס לאירועי חירום בכל אזור מזרח העיר ובהם רחובות המדע, קרית דוד, מקוב ועוד. האמבולנס יופעל בידי כונני מד"א – צוות הצלה רחובות. מי שפעל ויזם את פתיחת נקודת ההזנקה הוא חבר המועצה ומחזיק תיק הכספים והתיק לקידום בין מגזרי פנחס הומינר.

קרית קרעטשניף ממוקמת בליבה של מזרח העיר רחובות שהתפתחה בשנים האחרונות עד מאד. בשכונות המזרחיות של רחובות מתגוררים כיום עשרות אלפי תושבים. הצבת האמבולנס תאפשר להזניק אמבולנס במהירות ולקצר את זמני ההגעה בכל השכונות המזרחיות כמו גם בכביש 40, כביש 431 ועוד, ובכך תציל חיי אדם.

יצוין כי בחודשים האחרונים הוכשרו כ-30 אברכים לשמש ככוננים מוסמכים מטעם מד"א וארגון 'צוות הצלה – רחובות', הכוננים צוידו ע"י מד"א בציוד רפואי מתקדם והחלו לצאת לאירועי החירום על מנת להעניק מענה מהיר ומקצועי עד לבוא האמבולנס. כמה מהמתנדבים כבר הצליחו בס"ד לבצע החייאות מוצלחות ולהציל חיי אדם. ההכשרה התקיימה אף היא ביוזמת מחזיק תיק הכספים בעירייה פנחס הומינר ויו"ר 'צוות הצלה רחובות' אלי טייטלבוים.

סמנכ"ל מבצעים במד"א מגן גיל מוסקוביץ: "פתיחת נקודת ההזנקה בקריית קרעטשניף ברחובות הינו עוד פרי שיתוף הפעולה של מד"א עם ארגון 'צוות הצלה רחובות', ויאפשר למד"א להזניק את האמבולנס במהירות רבה עוד יותר בכל אזור מזרח רחובות".

מוסקוביץ הוסיף ובירך את צוות הצלה רחובות ואמר "אני מלא הערכה למתנדבים אשר פועלים בחסות המקצועית של מד"א וזוכים לברכתו ותמיכתו של האדמו"ר מקרעטשניף, כן אני רוצה להודות במיוחד לחבר המועצה פנחס הומינר שמסייע למד"א כל העת".

מחזיק תיק הכספים וחבר מועצת העיר רחובות הרב פנחס הומינר: "מדובר בבשורה לכלל תושבי רחובות שיזכו במקרה חירום לזמני הגעה מהירים יותר של אמבולנס המאויש על ידי הכוננים המקצועיים של מד"א – צוות הצלה רחובות. המוטו שלנו הוא לסייע לציבור – ובין היתר הקמנו לשם כך את התיק לקידום בין מגזרי, ופעילות זו מתחברת היטב לערכים אלו".

תגובה אחת
  1. איזה יופי

השארת תגובה