עולם הספר- אהבה של כל ילד!

003
003
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

ילד שאוהב לקרוא הוא נחת אמיתית לכל הורה עלי אדמות. הקריאה, מפתחת את אוצר המילים, את דרכי החשיבה ואת רגשותיהם של ילדים. מעצימה ומרווה אותם במושגים חשובים, ולא פחות, מעסיקה אותם גם אם לפעמים נצטרך לכבות להם את האור בשעות הקטנות של הלילה, תוך נזיפה שלא באמת תעזור לפעם הבאה….

סופרים וציירים נבחרים מהציבור החרדי עלו על הגל שהיטיב לעשות, ולקרב את עולם הקריאה והספר, עולמו של היהודי, גם לאלו שקריאת טקסטים שחורים על גבי דף לבן, לא מהווה להם עונג רב.

ציירים אלו, בכוח המכחול, גרמו גם לילדים שהתקשו בקריאת טקסטים, להתאמץ ולהתקדם בקריאה, על מנת להבין את מהלך הסיפור המאויר בין דפי ספרי הקומיקס, ולהינות מחוויית קריאה משולבת בעולם אומנותי וצבעוני.

עם התפתחות עולם הציור הידני, והאפשרות להעביר ולצייר באופן ישיר על מסכי ציור שנקלטים בו ברגע מתוכנות מחשב לעיבוד וצביעה, היכולת להשתמש באומנות הציור לצרכי פרנסה, כמו איור ספרים, ציור תמונות ואיור וצביעת ספרי קומיקס, נעשתה קלה ונגישה יותר.

כדי לדעת האם כל בעל ידי זהב, העוסק בציור יכול להשתמש באמנות זו כפרנסה, הפנינו את השאלה לצייר האגדי ומרצה בקורס איור ב'בית פרוג' – אברהם-אלברט זמורה.

"כדי לעסוק באופן מקצועי בציור, על האדם לעבור קודם כל תחנות למידה המקנות לו את בסיס הציור המקצועי. רבים האנשים שיודעים לצייר יפה, אך רק אלו שרכשו את בסיס המקצוע, יוכלו להתפתח עם ציור כאפיק פרנסה.

"ליופי האומנותי אין סוף, וכל צייר, אפילו הגדול ביותר, משתכלל עוד ועוד ברבות הזמן יחד עם העבודה בפועל. אך רק לאחר שאדם נכח בתחנות הבסיסיות לציור, הוא יוכל להמשיך ולהתפתח ולנתב את הציור בצורה מקצועית ונכונה, על מנת להתפרסם בציבור על גבי ספרים, עיתונים או איורי קיר".

כל אדם שאוהב ויודע לצייר, יכול ללמוד את המקצוע ולהצליח?

"התשובה היא לא.." מפתיע אותנו האמן אברהם זמורה. "אמנות הציור היא דבר לא קל. בייחוד כאשר מציירים בצורה מקצועית ולא בחובבנות. על מנת ללמוד את המקצוע לעומק ולצייר במקצועיות רבה, יש צורך בהרבה מוטיבציה. את המוטיבציה הזו אפשר למצוא רק אצל מי שמרגיש שהוא לא יכול בלי לצייר."

השימושים בציור, נעשה פופלארי בתעשיות ונושאים שאין להם גבול. מציורי לוגו, איור אישי על פי הזמנה, ציור ספרי קומיקס ושיתוף פעולה עם כתבות עיתונאיות.

כל צייר יכול לצייר קומיקס?

"לציור קומיקס צריך מיומנות מיוחדת ויש לה חוקים בפני עצמם. רק מי שעובר את התחנה המיועדת לקומיקס, יוכל לעסוק בזה בצורה נכונה, שתגרום לאוחז בספר, לעבור לדף הבא…"

אברהם- אלברט זמורה הינו מרצה בקורס איור ב'בית פרוג'. הקורס שהחל בשנת 2010 ונחשב לקורס המקצועי ביותר בארץ בכלל ובציבור החרדי בפרט, הוציא במהלך השנים את המאיירים הגדולים של הציבור החרדי.

בחודש הקרוב ייפתח מחזור נוסף של קורס איור מבית פרוג, עם מפרט עשיר ומחודש, התמקצעות בתת נושאים ייחודים לתחום וימי עיון. את הקורס ינחו גדולי אמנות הציור בארץ, בהכוונה אישית ומסורה, עד לתוצאה המושלמת, שתהפוך אתכם מחובבני ציור, לציירים מקצוענים!

להרשמה לקורס התקשרו כעת . 072-2201433

השארת תגובה