הרבנים אישרו: הנחת ארנונה למילואימניקים

בפעילותם של שס ודגל התורה הועברה החלטת מועצת העיר על מתן הנחה בארנונה לחיילים במילואים – היה מי שביקש לנכס לעצמו את ה'קרדיט', אבל בישיבה התברר –

עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

כזכור שר הפנים אריה דרעי העביר החלטה במשרדו כי חיילי מילואים זכאים לקבל הנחות בארנונה ולשם כך זה מצריך אישור מועצת העיר בני ברק.

בקדנציה הזו שיתוף הפעולה של שס ודגל התורה יצרה ברית מעניינת עם סגן ראש העיר גדליהו בן שמעון( שס ) וחבר הנהלת העיר משה מורגנשטרן( דגל) והביאו לאישור במועצת העיר את הנחיות שר הפנים לביצוע.

כזכור בתיק ארנונה נמצא בידו של סגן ראש העיר גדליהו בן שמעון שהצליח השבוע לשבור שיא וכינס בתוך חודשים ארבעה פעמים את וועדת הנחות בארנונה על מנת לעזור לציבור הרחב כידוע בוועדה זו משפחות ברוכות ילדים או חלילה הנזקקים לסיוע בארנונה זכאים לגשת לועדת הנחות בארנונה ולבקש עזרה.

בעקבות פניות מהציבור ללישכתו של סגן ראש העיר גדליהו בן שמעון לתקן מספר הקלות בארנונה לטובת תושבי העיר בני ברק וביניהם גם נושא משרתי המילואים. פנו יחדיו בן שמעון ומורגנשטרן וביקשו מראש העיר רובינשטיין להעביר זאת במועצה הקרובה.

בן שמעון הודיע במועצה כי עלה אף למעונו של הגר"ש בעדני וקיבל ממנו ברכת הדרך למהלך עבור הציבור שזקוק לעזרה והנחה.

זהו ללא ספק תנופה אדירה למחלקת ארנונה כי מעדכנים ומרעננים מחדש בכל תקופה את נצרכים השונים והמגוונים על מנת לעזור לציבור הרחב.

השארת תגובה