"חוק הדגל": מה יעשו הח"כים הערבים?

קריאה לדגל: יו"ר הכנסת אדלשטיין יוזם הצעה לפיה דגל ישראל יוצב במליאה מאחורי חברי הכנסת הנואמים – זעם במפלגות הערביות

whatsapp-image-2016-12-22-at-21-02-53-1
whatsapp-image-2016-12-22-at-21-02-53-1
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

האם יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין אשר הצליח לשוות לעצמו דמות ממלכתית בתקופת כהונתו כיושב ראש הכנסת, החליט להצטרף לחבריו במפלגה ולעשות פוליטיקה בדרך לפריימריז?

'ישראל היום' חושף הבוקר, כי יושב ראש הכנסת אדלשטיין החליט, על הצבת דגל ישראל במליאה מאחורי חברי הכנסת הנואמים,שכן לדבריו מדובר ב"תיקון הכרחי והיסטורי".

לפיד הדיווח, ההחלטה הגיעה לאחר שלאחרונה צפה אדלשטיין באחד מחברי הבית נואם ושם לב כי דווקא מאחורי דוכן הנואמים, אחד המקומות המצולמים והמשודרים ביותר במליאה, לא מוצב דגל ישראל.

יו"ר הכנסת הסביר את המהלך וציין, כי "לא ייתכן שח"כים ושרים, שמצטלמים דרך קבע כשדגל ישראל מאחוריהם, יצולמו דווקא במליאת הכנסת ללא דגל".

"צפיתי לפני כמה שבועות בנאום של חבר כנסת על דוכן הנואמים ולפתע חשבתי כמה זה מוזר שבכל מקום אנו נלחמים להציב ולהניף את דגל ישראל בגאון, ודווקא במליאת הכנסת הוא לא מקבל ביטוי ראוי. בעצה אחת עם הגורמים המקצועיים בכנסת ואדריכלי הכנסת הוחלט להוסיף שני דגלים למליאה, אחד מאחורי מזכירת הכנסת והשני מאחורי דוכן הנואמים".

"אני גאה בדגל שלנו ושמח שנפל בחלקי לעשות תיקון הכרחי והיסטורי שהיה צריך להיעשות כבר עם הקמת משכן הכנסת לפני כ־50 שנה. שמח להחזיר עטרה ליושנה בשנת ה־70 לכנסת ישראל". אמר אדלשטיין.

יצוין כי ההצעה מעוררת סערה במפלגות הערביות לאחר שתמונה שלהם עם דגל ישראל עלולה להביך אותם בתוך הבית.

השארת תגובה