חדש: סדרת מוצרי דג משובחים מוכנים לאכילה

חדש על המדף בכשרות מהדרין פרווה: 'דג טוב' מבית 'עוף טוב' • סדרת מוצרי דגים איכותית הכוללת: פילה אמנון מצופה, מקלוני דג בציפוי צ'יפס, מקלוני דג בציפוי צ'ילי וקציצות דגים אפויות

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת 'עוף טוב' גאה להשיק את "דג טוב". "עוף טוב", מהחברות המובילות בישראל בתחום מוצרי עוף והודו ועוף ללא אנטיביוטיקה, ויצרנית מותג האיכות "הוד לבן", נכנסת לראשונה גם לשוק הדגים. כדי להיכנס לתחום, השקיעה עוף טוב למעלה משנה וחצי של פיתוח מצרים, בחינת השוק והתקשרות עם מגדלי דגים מהארץ ומחו"ל, בכדי להביא למוצרי איכות משובחים וטעימים בסטנדרטים בלתי מתפשרים.

והתוצאה? סדרת מוצרי דגים איכותיים וטעימים לכל בני המשפחה, המיוצרים בתקנים המחמירים בישראל (לפי תקני( ISO 14000, ISO 9001, HACCP וכן תקנים אירופאים ואמריקאים USDA, EFSA

מעוניינים בארוחה פרווה באמצע היום?

לכולנו יש ימים בהם מתחשק לנו ארוחה חמה בצהריים אבל במקביל אנו מחשבים את השעות שנשארו עד שיהיה מותר לנו כוס קפה… מהיום אפשר לאכול ארוחה חמה ומזינה מבלי לספור את השעות עד לכוס קפה חלבית.

מוצרי הדג של "דג טוב" הם טעימים ומעניקים מנת חלבון איכותית מן החי המומלצת לכל אחד לפחות פעם אחת ביום. מעבר לכמות החלבון הגבוהה שמכילים הדגים, הם מעניקים לגוף גם סידן, ברזל, ויטמין B12 ועוד ובנוסף – מהווים מנה עיקרית פרווה.

מוצרי הדגים של 'דג טוב' חוסכים את טרחת הבישול ודורשים רק חימום קל ובכך מאפשרים הנאה מרבית ופניות לזמן איכות משפחתי של הורים וילדים.

צריכת הדגים בישראל נמוכה באופן יחסי למדינות מערב אירופה או יפן, אך יחד עם זאת היא נמצאת בגידול מתמיד בשנים האחרונות, וזאת הודות למודעות הציבור ההולכת וגדלה לחשיבות שילובם בתפריט היומי. מחקרים רבים מצביעים על כך שאכילת דגים תורמת לבריאות ומומלצת במיוחד כחלק מתפריט מגוון ובריא.

"סדרת 'דג טוב' החדשה שלנו", אומרת הגב' ענבל טרופ קירש –סמנכ"לית השיווק ב'עוף טוב', "פותחה מתוך רצון לתת מענה הן לטעם מנצח שיהיה אהוב על כל בני המשפחה וגם על ילדים, הן לערכים תזונתיים איכותיים והן למינימום טרחה. כך, אנו מאפשרים ליהנות ממנת חלבון דג איכותי ומזין, ולא פחות חשוב מכך- טעים טעים. המוצרים דורשים רק חימום קל ומוכנים לאכילה בצ'יק צ'ק. מדובר במוצרים החוסכים את טרחת הבישול וההכנה ומאפשרים הנאה מירבית ופניות לזמן איכות משפחתי של הורים וילדים".

סדרת מוצרי הדגים הייחודית מצטרפת למגוון הפסטרמות והנקניקיות, השניצלים והקציצות הבשריים של "עוף טוב" ו"הוד לבן" ומאפשרת גיוון והנאה ממנה עיקרית משובחת וטעימה ולאו דווקא בשרית.

הסדרה כוללת 6 מוצרים:
• פילה אמנון מצופה – עשוי 100% נתח פילה דג (360 גרם, כ-3 נתחים באריזה) – במחיר מומלץ של: 31.90-35.90 ₪
• נתחי פילה אמנון מצופה – עשויים 100% נתח פילה שלם (400 גרם, כ- 12 יחידות באריזה) – במחיר מומלץ של: 31.90-35.90 ₪
• מקלוני דג בציפוי צ'ילי, בטעם חריף מעודן (600 גרם, כ- 20 יחידות באריזה) – במחיר מומלץ של: 27.90-29.90 ₪
• מקלוני דג בציפוי צ'יפס, פריך ועסיסי (600 גרם, כ-20 יחידות באריזה) – במחיר מומלץ של: 27.90-29.90 ₪
• קציצות דגים (600 גרם, כ-17 יחידות באריזה) – במחיר מומלץ של: 27.90-29.90 ₪
• קציצות דגים נורווגיות, מכילות סלמון (600 גרם, כ-17 יחידות באריזה) – במחיר מומלץ של: 27.90-29.90 ₪

מוצרי הדגים הינם בכשרות אויערבאך מהדרין בראשותו של הגרא"ד אויערבאך וניתנים להשגה ברשתות השיווק.

קבוצת "עוף טוב", שבבעלות משקי עמק הירדן ומשקי עמק המעיינות, נוסדה בשנת 1963 וכיום הינה היצרנית המובילה של מוצרי מזון מעוף שגדל ללא אנטיביוטיקה ומוצרי הודו. 'עוף טוב' מייצרת עבור השוק הקמעונאי מוצרי עוף בכמה קטגוריות, בהן: מוצרי עוף קפואים מוכנים לאכילה הכוללים שניצלים וקציצות; פסטרמות, נקניקיות ונקניקים; חלקי עופות טריים ארוזים וחלקי עופות קפואים ארוזים. כאמור, השנה השיקה קבוצת עוף טוב גם מותג חדש 'דג טוב' הכולל מוצרי דג קפואים מוכנים לאכילה.

השארת תגובה