החלו העבודות: פרויקט היוקרה על חוף בת ים

פרי נדל״ן החלה בעבודות החפירה לבניית הבניין הגבוה בשכונת פארק הים בבת ים. החברה החלה בתהליך החפירה והדיפון של פרויקט פרי הורייזן, שיתנשא לגובה 43 קומות עם 206 דירות – מחירי הדירות בפרויקט – החל מ-1.5 מיליון שקל לדירת 3 חדרים

הדמיית פרי הורייזן - בת ים - קרדיט סמי טיטו
הדמיית פרי הורייזן - בת ים - קרדיט סמי טיטו
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת פרי נדל״ן החלה בימים האחרונים את העבודות בפרויקט פרי הורייזן בבת ים, כאשר הטרקטורים כבר עלו על הקרקע והחלו לחפור במקום. התחלת העבודות מגיעה לאחר שהחברה קיבלה את היתר החפירה והדיפון להקמת הפרויקט.

פרי הורייזן הוא מגדל יוקרתי על קו החוף של בת ים, הכולל 206 דירות ב-43 קומות, מה שהופך אותו למגדל הגבוה ביותר בשכונת פארק הים בעיר.

פרי נדל"ן השלימה באחרונה את התשלום האחרון עבור רכישת הקרקע במתחם. הקרקע נרכשה בסכום כולל של 141 מיליון שקל. בתוספת ההוצאות הנלוות, מסתכמת העסקה ב-160 מיליון שקלים. עלות הבניה של הפרויקט צפויה להסתכם ב-200 מיליון שקלים, כאשר הדירות בבניין יבנו במפרט גבוה בהתאם לאופי היוקרתי של הבניין.

לדברי אלדד פרי, יו"ר קבוצת אלדד פרי, "התחלת העבודות בפרויקט פרי הורייזן היא אבן  דרך חשובה בקידום אחד מפרויקטי הנדל"ן היפים במרכז הארץ, על פיסת הקרקע האחרונה על קו החוף של בת ים. הבניין מתנשא לגובה רב, מעל לבניינים אחרים בשכונה, ודייריו יהנו מנוף עוצר נשימה במיקום הטוב בעיר".

שכונת פארק הים נחשבת לאחת השכונות האטרקטיביות בבת ים, בשל היותה שכונה ירוקה ושקטה, אשר קרובה למוסדות תרבות וחינוך בעיר וכמובן גם אל חוף הים.

רוכשי הדירות בפרויקט נהנו ממחירים נמוכים משמעותית ממחירי השוק כתוצאה מהוזלת העלויות לרוכשים בקבוצת הרכישה שארגנה פרי נדל"ן. דירות 3 חדרים נמכרו בפרויקט במחירים של כ-1.5 מיליון שקל.

השארת תגובה