בני ברק: הציל ילדות בנות 5 מגבר תוקף

אריאל רחמים, בן 21 שחזר מבית הכנסת בשבת. תפס גבר בן 50 שתקף ילדות בנות 5 – הזעיק 'גוי של שבת' שהזעיק את המשטרה – וגם קיבל תעודת הוקרה

אריאל רחמים מקבל תעודת הוקרה
אריאל רחמים מקבל תעודת הוקרה
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

לפני חודשיים, בשבת בצהריים, חזר אריאל רחמים מבית הכנסת שם נערכה לאחיו 'שבת חתן'.

בחצר ביתו התחוללה מהומה, חמש בנות שיחקו בחצר ואמא של אחת מהן ירדה מבוהלת וסיפרה על גבר שניסה לתקוף את הילדות. אחת הילדות תיארה את מעשי הזר שנעלם – והתמונה התבהרה.

אריאל יצא עם השכנות לחיפוש אחר התוקף: "הגעתי למרחק של שני רחובות משם ושמעתי פתאום את השכנה צועקת 'הנה הוא פה'. הגעתי אליה והבחנתי בחשוד שמנסה להימלט מהמקום. דלקתי אחריו עד שלכדתי אותו. הוא נראה בן אדם שפוי אבל מסכן כזה, בן 50 ומשהו שנראה לא בריא גופנית".

אריאל סיפר כי החשוד ביקש רחמים "מה עשיתי? אני על תנאי, אל תקרא למשטרה, לא אחזור לכאן יותר". עובדה זה לימדה את אריאל כי מדובר בעבריין מועד והוא בחר למנוע ממנו את האפשרות להמשיך ולתקוף ילדות: "משכתי אותו חזרה לבניין שלנו. שכן שלנו הוא איש משטרה אבל אנחנו משפחות חרדיות ולא מדובר בפיקוח נפש כך שלא יכולנו להזעיק משטרה. שלחנו ילד לבית של אחד הקשישים שמטפל בו גוי ועשינו בו שימוש כ'גוי של שבת' והוא הזעיק את המשטרה. הם הגיעו לכאן מהר מאד, ואפילו חזרו למחרת לגבות ממני עדות.

מסתבר שאותו אדם רבע שעה קודם לכן פגע בשתי ילדות בבניין סמוך, שעה שארב להן בחדר המדרגות. כשאלו הגיעו למקום, הוא הציע לאחת מהן סוכריה, וכשהיא סירבה, הוא אחז בידה בחוזקה. חברתה טיפסה בבהלה במדרגות לקומה הראשונה ודפקה על דלת השכנים ואז הוא נמלט. זו תחושה נפלאה להציל אנשים ובהחלט כאן ניצלנו בנס מאדם שיכול היה לפגוע בחמש או שש ילדות".

השבוע העניק מפקד מרחב דן במשטרה נצ"מ שלמה (מומי) בוריה תעודת הוקרה לאריאל רחמים בן ה-21 מבני ברק.

תגובה אחת
  1. מזעזע לקרוא שזה לא פיקוח נפש
    בוודאי שזה פיקוח נפש

השארת תגובה