'לא מאוחר' – סינגל חמישי לאלחי רפואה

"לא מאוחר" – אלחי בסינגל חדש, שיר חמישי מהאלבום "מאירים נשמות" מארח בדואט כובש את גד אלבז, בהרמוניות ווקליות מהפנטות, אלחי ואלבז מתמסרים לצליל ולשיר שקורא לאדם להמשיך לנוע לעבר המטרות

אלחי רפואה, צילום יונתן שחוח (3)
אלחי רפואה, צילום יונתן שחוח (3)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אלחי ממשיך עם מוטיב האור בשיריו, ובסינגל החדש והחמישי, רגע לפני צאת האלבום הוא מגיש דואט מרגש עם הזמר הנפלא גד אלבז.

זהו שיר עם מסר על ההבנה לאדם – שאף פעם לא מאוחר. החיבור בין אלחי וגד אלבז נוצר בין חדרי ההקלטות, מספר אלחי: "אלבז נכנס כמה פעמים לשמוע, לתת עצה, לעשות יחד קולות. ומאחר שהשיר הזה בנוי מהרמוניות…כשאלבז האזין לו לפתע זה היה ברור לשנינו שהשיר צריך להפוך לדואט – והשאר היסטוריה".

השיר נכתב והולחן על ידי אלחי ויהודה פונד ומשלב תזמור כינורות מרשים, בעיבוד עכשווי. הוא נכתב בהשראת ספר דברים, ומדבר על הצורך לנוע לעבר הרצונות והמטרות שלנו – כי הכל אפשרי: "וְלֹא־מֵעֵבֶר לַיָּם הִוא לֵאמֹר מִי יַעֲבָר־לָנוּ אֶל־עֵבֶר הַיָּם וְיִקָּחֶהָ לָּנוּ וְיַשְׁמִעֵנוּ אֹתָהּ וְנַעֲשֶׂנָּה: כִּי־קָרוֹב אֵלֶיךָ הַדָּבָר מְאֹד בְּפִיךָ וּבִלְבָבְךָ לַעֲשֹׂתוֹ" (דברים ל' יא'-יד').

"לאחוז בכל הכוח ולא להרפות

בכל העומק בחיים האלה

רק לרצות את האור

לא לשקוע במקום רק להמשיך לצעוד…".

אלחי הוא יוצר, כותב ומלחין מוסיקה יהודית ישראלית, בחור ישיבה ומדריך במכינה.

אלבום הבכורה "מאירים נשמות", מתוכו להיטים כמו "מאירים נשמות" ו"סנה" המושמעים ללא הרף, משלב בלדות לצד שירים קצביים, וכולל שירים וניגונים בהשראת המקורות שכתב והלחין בעצמו.

"לא מאוחר"
ביצוע: אלחי רפואה וגד אלבז
מילים ולחן: אלחי רפואה ויהודה פונד
הפקה מוזיקלית ותזמור כינורות: אלדד ציטרין.

השארת תגובה