תביעה נגד העירייה: אריאל קיבל את כל הוועדות החשובות

הוגשה עתירה לבית המשפט המחוזי בת"א על ידי מפלגות האופוזיציה נגד העירייה • הטענה: ראש העיר אברהם רובינשטיין העניק את כל הוועדות החשובות ליו"ר 'הן' ניר אריאל, והותיר ליתר חברי האופוזיציה את הועדות השוליות

בניין עיריית בני ברק
בניין עיריית בני ברק
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

מועצת העיר בני ברק שראתה ימים שקטים ושלווים יותר, כנראה כבר לא תראה אותם שוב, מאז כינונה של מועצת העיר ישיבות המועצה הפכו לסוערות ותוססות יותר כאשר אחת מהן אף התפוצצה והתפזרה.

הסיבה לכך הן כאמור סיעות האופוזיציה שנותרו מאחור, הכוללת את 'עץ' עם שלשה מנדטים, מפלגת 'הן' והליכוד עם מנדט לכל אחד.

עם זאת, נראה שיש מי שגם בסיטואציה הזו, מחוץ לספסלי הקואליציה – מצליח למקסם את יכולותיו, מדובר בניר אריאל, יו"ר מפלגת 'הן' שמקבל חברות במספר נכבד של ועדות חשובות, חברות בחברה הכלכלית של העיר, שזהו הגוף הכי חשוב ומשמעותי בניהול תקציבי העיר, חבר ועדת תכנון ובנייה, וכן חברות בוועדת רווחה, וגם חברות בועדה למינויים בכירים, ועדה המורכבת משלשה חברים בלבד, ראש העיר רובינשטיין, מ"מ ראש העיר חנוך זייברט, וכאמור יו"ר 'הן'.

מידע שהגיע לקו עיתונות חושף, כי בימים אלו הוגשה עתירה לבית המשפט המחוזי בת"א על ידי מפלגות האופוזיציה נגד העירייה, בטענה כי ראש העיר אברהם רובינשטיין, העניק את כל הוועדות החשובות ליו"ר 'הן' ניר אריאל, והותיר ליתר חברי האופוזיציה את הועדות השוליות.

בכתב התביעה ביקשו המגישים לקבל צו ביניים להשעות את סמכויותיה של העירייה לפעול בימים אלו עד לדיון בעתירה, היות שדיון דומה שהיה בקדנציה הקודמת, ארך שלוש שנים (!) עד לפסיקת בית המשפט בעניין. למעשה בית המשפט בשבוע שעבר דחה את הבקשה הנוכחית על צו הביניים, מה שאומר שהעירייה תמשיך את פעילותה לפי החלוקה הנוכחית עד לדיונים בבית המשפט, ופסיקתו.

השארת תגובה