ללא ג'ל, סבון או קצף: על סגולות האלוורה

לרגל השקת סכין גילוח חדשני Schick עם ראש סבון המועשר באלוורה, חושפת ד"ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור, את הסגולות הטיפוליות בצמח האלוורה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לדברי ד"ר אקרמן: "האלוורה נמצא בשימוש ברפואה כבר שנים רבות, הוא מיועד לרפא מחלות עור וגם למחלות פנימיות שונות. בגלל שלאלוורה יתרונות בולטים בהרגעת העור ובשיקום רקמות פגועות כולל גירויים וכוויות, משמש החומר כיום מרכיב חשוב בתכשירים קוסמטיים רבים. לדבריה: "החומר מאיץ התחדשות תאים- ולכן יכול לעזור לריפוי פציעות וכוויות".

"כמו כן האלוורה מכיל הרבה ויטמינים כמו E ו-C אשר להם יכולת להאיץ ריפוי וחידוש רקמות. בגלל אותם ויטמינים אלוורה נמצא גם בשימוש הרחב בתעשיית האנטי אייג'ינג- הוא מלחח את העור מבלי להפוך אותו לשומני- כלומר מצד אחד מקנה לחות לעור ומצד שני- ללא מרקם שומני ומעיק. לחומר תכונות שיכולות לעזור לטיפול במזהמים שונים- כולל חיידקים, וירוסים ופטריות ולכן לאחר גילוח- זה יכול להועיל- בגילוח יש פציעה עדינה של העור מה שמגדיל סיכוי לכניסת מזהמים בלתי רצויים לעור".

טיפ לשיפור מראה העור: צמח האלוורה עשיר בקולגן, חלבון האחראי בין היתר להזנת תאי העור, לכן שימוש בתכשירי האלוורה מסייע בשמירה וטיפוח בריאות העור. הקולגן אחראי גם על מניעת הזדקנות העור וריפוי פצעים, כוויות וחתכים או כל גיורי אחר על עורנו, ואם תשתמשו קבוע באלוורה תוכלו להחדיר את ההשפעה הזו לעורכם.

בימים אלה משיק המותג הבינלאומי Schick בישראל מכשיר גילוח מהפכני לנשים, בעל 4 להבים העטופים בסבון המועשר באלוורה ריחנית אשר מזינה ומרגיעה את העור לאחר פעולת הגילוח. המכשיר חוסך את השימוש בג'ל, סבון או קצף נוספים.

  • מחיר: 34.90 ₪
  • להשיג ברשת סופר פארם
השארת תגובה