הנכם מוזמנים לארוחת בוקר זוגית במחיר מצחיק

ביגה מהדרין בקניון האופנה TLV במבצע בוקר מרנין במיוחד: ארוחת בוקר זוגית ב-99.00. ₪ בלבד • התפריט הייחודי המוצע בסניף הינו על טהרת הבריאות ובטעמים מיוחדים

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

סניף קפה ביגה בקניון האופנה TLV בתל אביב, בכשרות מהדרין, מהווה בשורה לקהל שפוקד בימים אילו את הקניון, ומסתער על סייל החורף שנערך שם.

אין ספק שתיהנו מהסיילים הנרחבים ברחבי הקניון והחנויות, אבל אם אתם כבר שם אתם חייבים ליהנות גם מארוחת בוקר זוגית במחיר מיוחד.

סניף ביגה כולל מעדניית בוטיק על טהרת הבריאות, מאפים, עוגות, לחמים, ומגוון רחב של קפה בטעמים ייחודיים. במקום ניתן לקיים אירועים פרטיים חגיגיים, עם מנות שף.

סניף ביגה כולל מגוון רחב של דברי מאפה טריים, ביניהם: לחמים, מאפים בתפזורת, עוגות, עוגיות, פוקאצ'ות ועוד. מדובר באפיית לחמי מחמצת שיאור טבעית, המיוצרת בעבודת יד ונאפית בתנורי אבן ובחומרי גלם איכותיים וטבעיים.

ארוחת הבוקר המשובחת תעניק לכם חוויה בלתי נשכחת, לצד ארוחות הבוקר והצהריים, מיצי בריאות טעימים במיוחד.

התפריט הייחודי המוצע בסניף, הינו על טהרת הבריאות כמו: ארוחות בוקר מביצים אורגניות, ריבות ביתיות, ירקות אורגנים, מוצרים ללא גלוטן, מוצרים טבעיים, רזים ואיכותיים, מיצים טבעיים של ירקות ופירות שייסחטו במקום. לקוחות ביגה יוכלו ליהנות מתפריט בוקר, צהריים וערב איכותי ומגוון.

ועכשיו כאמור ביגה מזמינה אתכם ליהנות ממבצע ארוחת בוקר זוגית במחיר של 99.00 ₪

השארת תגובה