בחור ישיבת 'באר יעקב' הותקף בידי ערבים

שמואל בן סימון מישיבת באר יעקב, יצא לסידורים ברמלה הסמוכה והותקף בידי ערבים, רק לאחר שארגון חוננו התערב – קיבל שמואל אישור מהמשטרה כי מדובר בתקיפה על רקע לאומני

שמואל בן סימון
שמואל בן סימון
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

שמואל בן סימון, בחור ישיבה מבאר יעקבהותקף לפני כחודשיים על ידי ערבים בעיר רמלה.

בשיחה עם 'ערוץ 7' הוא סיפר: "אחרי סידורים אישיים ברמלה רציתי לחזור לישיבה בבאר יעקב ועמדתי ברחוב הרצל בעיר. מדובר ברחוב מרכזי. לפתע עצרה לידי מכונית מסוג BMW חדשה כאשר 4 צעירים ערבים בתוכה.

ירד מהמכונית צעיר ערבי והיכה אותי בשני אגרופים לפנים ולראש. הצעירים קיללו אותי וברחו משם. רצתי משם לרחוב צדדי והזמנתי אמבולנס שהגיע יחד עם המשטרה.

הגעתי לטיפול רפואי באסף הרופא שם נאמר לי שיש לי זעזוע מח וממש בנס העין שלי ניצלה. בשבועות האחרונים אני מתאושש אך עדין יש לי זעזוע מח וכאבים בראש. הגשתי תלונה למשטרה אחרי השחרור מבית החולים. זומנתי לחקירה ועד היום לצערי המשטרה לא תפסה את התוקפים.

פניתי לארגון חוננו שעוזר לי בשבועות האחרונים ובעזרתם המשטרה הוציאה לי אישור במדובר בתקיפה על רקע לאומני. אני מרגיש שה' עשה לי נס וניצלתי מפיגוע."

עו"ד חיים בלייכר מ'חוננו' מסר "מדובר באירוע תקיפה על רקע גזעני לאומני. אירועים כאלו אינם מגיעים בחלל ריק אלא כחלק מהסתה והפקרת ביטחונו של הציבור היהודי על ידי האויב הערבי, שחלק מחייליו הם אזרחים ישראלים ומבצעים את פעילותם בערי המרכז. לאור זאת מצופה מהמשטרה לפעול בכל הכוח ועם כל האמצעים כנגד הטרוריסטים האלו ולא להסתפק בחקירה שטחית".

תגובה אחת
  1. אוהבים אותך שמואל

השארת תגובה