רחובות: המורות החרדיות התכנסו

הומינר במרפד
הומינר במרפד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

כמאה מורות מכל בתי הספר היסודיים והעל יסודיים מהמגזר החרדי ברחובות התכנסו ליום העיון השנתי שמתקיים זו השנה השניה וכבר מפורסם לשם דבר בקרב מורות החינוך החרדי ברחובות.

את יום העיון כבדו בנוכחותם מנהלת האגף החדשה הגב' א. צוקרמן ומיכאל כהן האחראי על החינוך החרדי שהתרשמו מאד מהעשיה הברוכה של המרפ"ד בקרב אנשי ההוראה החרדיים בעיר .

דברי ברכה נאמרו ע"י נציגי הציבור בעירייה הרב פנחס הומינר חבר המועצה מחזיק תיק הכספים בעירית רחובות, שהעלה על נס את המרפ"ד הפועל במשך השנה כולה במתן שרות פדגוגי ומקום מפגש להשתלמויות, וזאת בנוסף לספרית הקריאה המשרתת את כלל נשות העיר וילדי הת"ת וכל זאת בהשקעת ענק באדיבותו של ראש העיר ר' רחמים מלול. כן בירך את המשתתפות הרב שי קזיוף מחזיק תיק חינוך חרדי בעירית רחובות שהעלה על נס את הפעילויות המיוחדות עליהן עמלה העיריה לטובת פיתוח החינוך החרדי בעיר.

את הכנס שהופק על ידי 'בסט' פיארה תכנית פדגוגית עשירה ומעניינת שריתקה את המשתתפות במשך 4 שעות, שמלבד ההנאה המרובה גם נתנה למורות עצמתיים להמשך העשייה החינוכית שלהן במשך השנה.
הגב' וייס מחנכת דגולה בתכניתה "מלאכית שהיא בוסר" דיברה על השליחות המיוחדת בהבנה לנפש כל תלמידה ותלמידה גם כאשר מתגלים אתגרים.

האומנית הגב' יוסקוביץ שילבה מסר חינוכי אדיר באמצעים מרתקים ומלאי השראה.

כיבוד עשיר ומפואר קיבל את פני הבאות לכינוס ערוך בטוב טעם ושי מכובד חולק בסופו.

המורות והמנהלות מכל המוסדות החרדיים בעיר השתתפו בכינוס, ובסופו הודו נרגשות על כל ההשקעה וציינו שאכן יצאו בהרגשה מעצימה להמשך השקעה בעבודת הקודש מתוך כוחות חדשים.

הגב' מ. הרשקוביץ מנהלת המרפ"ד סיכמה בסיפוק את הערב המיוחד בהודיה לה' על הסייעתא דשמיא המיוחדת בארגון הערב על כל פרטיו, ובהודעה כי גם ציבור המחנכים ומורי תלמודי התורה ובתי הספר החרדיים ברחובות יהנו בע"ה בימים הקרובים מתכנית ייחודית ומרתקת עבורם, הודעה כבר יצאה בחדרי המורים בכל בתי החינוך בעיר.

השארת תגובה