לא עוצרים: פרוייקט חדש בבית שמש

קבוצת נתיב פיתוח החלה לשווק את המרכז המסחרי בפרויקט "גני האלה בוטיק" ברמת בית שמש

פרויקט גני האלה בוטיק בבית שמש שת נתיב פיתוח קרדיט הדמייה קריסטל גרפיקס1
פרויקט גני האלה בוטיק בבית שמש שת נתיב פיתוח קרדיט הדמייה קריסטל גרפיקס1
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן החלה לשווק את המרכז המסחרי המהווה חלק מפרויקט "גני האלה בוטיק" ברמת בית שמש א'. הפרויקט הינו בניין בן 6 קומות הכולל 15 דירות גדולות ומרווחות במיוחד. המרכז המסחרי, ששטחו 1,200 מ"ר, נמצא בקומת הקרקע של הפרויקט. למרכז המסחרי חניון תת קרקעי רחב שישמש הן את דיירי הבניין והן את השטח המסחרי, עם הפרדה במחסום ביניהן.

בניין גני האלה בוטיק צמוד למתחם הקוטג'ים גני האלה. תמהיל הדירות בבניין מגוון ביותר וכולל דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן עם גינות ענקיות ופנטהאוזים של 5 ו-5.5 חדרים. דירות 4 חדרים בשטח של כ-104 מ"ר עם מרפסת של 18 מ"ר נמכרות החל מ-1.655 מיליון שקל.

לדברי שמחה גרידינגר, יו"ר ובעלים של קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן "מדובר על המרכז המסחרי היחידי בשכונת גני האלה, הצפוי לשרת את תושבי השכונה עצמה והשכונות הסמוכות לה המטרה שלנו היא לייצר תמהיל עסקים שיענה על הצרכים והביקושים בקרב המשפחות, עם מקומות בילוי משפחתיים לצד שירותים חיוניים דוגמת חנות נוחות, פארם ועוד"

לקבוצת נתיב פיתוח נדל"ן פעילות נרחבת בבית שמש הכוללת את: מתחם "גני האלה" הכולל 56 קוטג'ים לצד בניין עם 15 יח"ד ושטח מסחרי בוטיק, פרויקט "נוף ההר" – מתחם מגורים חדש ובוטיקי המתווסף לפרויקט 'גני האלה' וכולל ארבעה בניינים עם 42 דירות – שניהם ברמה א' ופרויקטים ברמת בית שמש ד' הכוללים כ-800 יח"ד ואלפי שטחי מסחר.

פרויקטים אלו מתווספים לפרויקטים שכבר אוכלסו ברמה ג'1 : פרויקט "נתיב גרדנ'ס" הכולל 4 בניינים בני 4 קומות ו-40 דירות, פרויקט "אחוזת נתיב" הכולל – 4 בניינים בני 8 קומות ובסה"כ 54 יח"ד.

חברת נתיב פיתוח היא חברת נדל"ן יזמית הפועלת כ-30 שנה. עד היום בנתה החברה ואכלסה עשרות פרויקטים למגורים ברחבי הארץ, הכוללים אלפי יחידות דיור. כיום בונה החברה מבחר פרויקטים בבית שמש, בחריש, קריית ים ,נצרת עילית ומודיעין.

השארת תגובה