"לא צריכה לחיות" • חטפו סטודנטית בשרון

משטרה אילוסטרציה (צילום: ויקיפדיה)
משטרה אילוסטרציה (צילום: ויקיפדיה)
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ביום 4.12.18 התקבל דיווח במשטרת ישראל על חשד לתקיפת סטודנטית ע"י אחרים באחת המכללות באזור השרון. שוטרים שהגיעו למכללה החלו במאמצי איתורה של הסטודנטית מחשש לחייה עד אשר אותרה בדירת הוריה.

מחקירת האירוע התברר כי משפחתה של המתלוננת הגיעה לחדרה במעונות באחת המכללות באזור השרון, על רקע חששם כי היא בחובות. כשנכנסו לחדר במעונות ביקשו ממנה לארוז את חפציה ואחד מהם אמר לה: "הולכים הביתה את לא תגורי פה יותר ואת לא צריכה עבודה לא צריכה לחיות". המתלוננת חששה לחייה וביקשה ללכת לחדר סמוך אך קרובת משפחתה חסמה אותה ונעלה את דלת החדר. בהמשך, קרוב אחר שלה תקף אותה: תפס בשיערה והטיח את פניה בדלת החדר. כתוצאה מהתקיפה, המתלוננת נחבלה בפניה ואיבדה את הכרתה, נגרמו לה שטפי דם מתחת לעיניים, נפיחות ורגישות סביב גשר האף עם סטיית זווית, רגישות והגבלת תנועה צווארית ורגישות בחוליות.

בהמשך, 3 החשודים ארזו את חפציה וחטפו אותה לרכב, כשהיא אינה בהכרה מלאה, עד שהגיעו לביתם ביישוב באזור השרון. שוטרים שהגיעו לדירה מצאו את המתלוננת שוכבת במיטתה כשהמיטה מלאה בכתמי דם.

מחקירה מאומצת ורגישה של אירוע זה התלוננה המתלוננת על אירוע נוסף שאירע במהלך נובמבר השנה בביתה, כאשר לקרוב משפחתה הפריע ריח השמן שעה שהמתלוננת בישלה והוא כיבה לה את הגז כשהוא מאיים עליה: "עוד מילה אחת אני שופך את זה (השמן) על הפנים שלך". כשהדליקה את הגז היכה אותה בצוואר ובראש.

החשודים (29, 53, 55 מאחד היישובים באזור השרון) אותרו ונחקרו בתחנת המשטרה. מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת והיום הוגשו נגדם בבימ"ש המחוזי בלוד כתב אישום בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע וחטיפה. לאחד מהם גם בגין תקיפה חבלנית, תקיפה ואיומים ולאחר גם בגין איומים.

השארת תגובה