אגד ביטלו תחנת איסוף בירושלים והתושבים זועמים

בעקבות החלטת חברת אגד לבטל את תחנת האיסוף של קווים 418 ו-419 ברחוב ירמיהו בירושלים, תושבי שכונת רמת בית שמש ג' זועמים # "הגיע הזמן לאפשר עליית נוסעים בכניסה לעיר, אחת ולתמיד. לפחות בטווח ארוך נרוויח מביטול תחנת האיסוף ברחוב ירמיהו"

אגד
אגד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

במהלך השבוע הודיעה חברת 'אגד', המפעילה מספר קווי תחבורה המקשרים בין בית שמש לירושלים, כי תחנת האיסוף האחרונה ברחוב ירמיהו בירושלים, של קווים 418 ו-419, יתבטלו מיום שישי הקרוב, כשבעקבות כך זעם רב התעורר בקרב תושבי העיר ובפרט מאלו הגרים בשכונת רמה ג'.

בהודעה החברה נאמר, כי "החל מיום שישי 14/12/18, תבוטל העצירה בתחנת האיסוף ירמיהו/ אהליאב לקווים 418 ו-419 בכיוון הנסיעה מירושלים לרמת בית שמש".

עובדה זו המבטלת את אפשרות העלייה בתחנה זו, מאלצת את תושבי רמה ג' המבקשים לנסוע בתח"צ ישירה לביתם – לעלות אך ורק בתחנה הקודמת לזו באמצע רחוב ירמיהו בסמוך ל'גני גאולה', כשגם אלו הנמצאים באזור הכניסה לעיר, שכונות גבעת שאול והר נוף, ייאלצו לעשות את דרכם לירמיהו, בשל העובדה כי לקו 419 אין תחנת איסוף ביציאה מהעיר.

תושבים רבים בעיר הביעו תהייה נוכח ההחלטה לבטל תחנה זו, אך ככל הנראה התחנה בוטלה בעקבות עבודות תשתית המתקיימות באזור וביטול התחנה הוא רק זמני, למען בטיחות הנוסעים.

בשיחה עם 'השבוע בבית שמש' אומר אחד מתושבי רמה ג', כי ביטול התחנה בירמיהו, מעורר את השאלה שעולה שוב ושוב מדוע לתושבי השכונה לא מגיעה תחנת איסוף גם ביציאה מהעיר, בדומה לשאר קווי התחבורה לבית שמש.

"אולי כעת, כשהחליטו לבטל את התחנה בירמיהו, הגיע הזמן לאפשר עליית נוסעים לקו 419 בכניסה לעיר, אחת ולתמיד. לפחות בטווח ארוך נרוויח מביטול תחנת האיסוף ברחוב ירמיהו, שגם היא לא הכי קרובה לכניסה לעיר", אומר אחד התושבים.

תגובת חברת 'אגד' לא התקבלה.

השארת תגובה