פריך, קריספי וטעים: מטגנים צ'יפס בלי שמן בכלל

Philips Airfryer מבית 'אלקטרה' מגשים חלום של כל אמא: לטגן צ'יפס ללא רגשות אשם • לפי ארגון הבריאות העולמי, 39% מהאנשים בגילאי 18 ומעלה סובלים מעודף משקל קל ו-13% מהאנשים סובלים מעודף משקל כבד • החידוש העצום הוא שמהיום אפשר לשמור על הבריאות ועדיין לא לוותר על כל האוכל הטעים

פיליפס אייפרפרי מבית אלקטרה צילום יחצ פיליפס
פיליפס אייפרפרי מבית אלקטרה צילום יחצ פיליפס
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

מזון מטוגן מעורר בנו תמיד תחושות אשמה לצד ניסיונות לא קלים. על אף העובדה שאנחנו מנסים לאכול בריא יותר ולהעניק לילדים את הטוב ביותר, בבחינת ונשמרתם מאוד לנפשותיכם, קשה שלא ליפול למבחר העצום של אוכל רווי שמן. גם עכשיו, נכחנו בדבר בחג החנוכה – חג שהביא איתו סופגניות ולביבות מטוגנות שעולות ערב ערב על שולחנות האירועים המשפחתיים בהם אנו נוכחים, ונמצאים בפוזיציה קשה של התמודדות מול המזון המזמין הזה, ואל מול ההשלכות של בריאות לקויה ועלייה במשקל.

לפי ארגון הבריאות העולמי, 39% מהאנשים בגילאי 18 ומעלה סובלים מעודף משקל קל ו-13% מהאנשים סובלים מעודף משקל כבד. ברור לחלוטין כי אנחנו חייבים לשים לב למה שאנחנו אוכלים. החידוש העצום הוא שמהיום אפשר לשמור על הבריאות ועדיין לא לוותר על כל האוכל הטעים.

בדיוק לשם כך פותח מכשיר ה-Philips Airfryer XXL מבית 'אלקטרה', המאפשר לכם ליהנות ממזון מטוגן האהוב עליכם, עם עד 90% פחות שמן ובכלל זה – סופגניות, לביבות ושלל מאכלים מטוגנים נוספים. הטכנולוגיה הייחודית הינה פטנט של פיליפס, ומסייעת להפחית את כמות השומן במזון ולהכין מגוון מאכלים טעימים ובריאים, כאשר ניתן לטגן, לאפות או לצלות את המאכלים האהובים. בכל אחת מן השיטות, התוצאה היא מזון העשוי בצורה מושלמת, בעל טעם פריך וקריספי מבחוץ ועדין ורך מבפנים.

Philips Airfryer XXL מבית 'אלקטרה' פועל באמצעות שילוב בין פעולת חימום ומנוע עוצמתי (2225W) יחד עם טכנולוגיית Twin TuroStar, אשר גורמים לאוויר החם לנוע בצורת מערבולת מהירה – כמו טורנדו – על פני כל משטח הבישול וגורם למזון לצאת קריספי וטעים. Philips Airfryer XXL פותח כדי להפוך את החיים שלכם לפשוטים ולחסוך לכם את הטרחה שבבישול מנות שונות לכל המשפחה, עניין אשר לרוב לוקח זמן רב. המכשיר בקיבולת 1.4 ליטר מאפשר הכנה של ארוחה משפחתית או ארוחות לכבוד שבת – החל מעוף שלם ועד ל-1.4 ק"ג של צ'יפס בבת אחת. כמו כן, ניתן להכין גם שניצלים, דגים, אנטיפסטי ואפילו קינוחים שונים בפשטות ובמהירות.

Philips Airfryer XXL מבית 'אלקטרה' מאפשר לכם להכין מזון טעים בזמן קצר יותר וללא הצורך לחמם את המכשיר מראש; 5 מצבי בישול מוגדרים מראש, בקרת טמפרטורה שבין 40-200 מעלות וחייגן QuickControl מספקים לכם שליטה מלאה לכל אורך תהליך הבישול; אפשרות ה-Keep Warm מבטיחה כי המנות יבושלו בצורה מושלמת וניתן יהיה להגישן בכל זמן; סל ה-QuickClean עם רשת שאינה נדבקת מסייע בניקוי המכשיר בצורה פשוטה ויעילה.

  • Philips Airfryer XXL מבית 'אלקטרה' מגיע עם ספר בעל 30 מתכונים
  • להשיג אצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ
השארת תגובה