חורף חם עם Blundstone: הנעל שמונעת את עייפות כף הרגל

blundstone עקב נשים weshoes | צילום: עמירם בן ישי
blundstone עקב נשים weshoes | צילום: עמירם בן ישי
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

המותג האוסטרלי הנחשב Blundstone מציע פתרונות יעילים, אופנתיים ובעיקר פרקטיים. הנעליים משלבות נוחות ואיכות בלתי מתפשרת, קולקציית הנעליים חורפית ומספקת חוויה אופנתית ונעימה של נעליים סגורות וגבוהות ומגפים איכותיים לכל המשפחה – לגברים ולנשים, לילדים וילדות, נערים ונערות – בסגנון צעיר ועדכני ובגוונים אלגנטיים, לצד נעלי שטח חזקות במיוחד ונעליים המאובזרות בריפוד באזור הקרסול לנוחות מרבית. והשנה החידוש בקולקציית הנשים Blundstone על עקבים!

כל הנעליים בקולקציה מצוידות במבנה אנטומי התומך בכף הרגל ומגן על הקרסול. כמו כן הרפידה הפנימית מפזרת לחצים, מונעת את עייפות כף הרגל וסופגת זיעה ורטיבות. הסוליות אלסטיות, מונעות החלקה ובולמות זעזועים. הנעליים עשויות מעור איכותי עמיד מפני חדירת מים, קלות במיוחד לנעילה וחליצה.

חברת Blundstone הינה יצרנית אוסטרלית, המייצרת מגוון רחב של נעליים ומעילים. ברחבי העולם מוכרת Blundstone בעיקר בזכות הסדרות הקלאסיות של מגפי העור משולבים עם גומי וסוליות נוחות במיוחד עם מערכת ה-SPS. בשנים האחרונות מייצרת Blundstone בטכנולוגיה חדשנית בשילוב חומר ה- Poron®XRD. הטכנולוגיה החדשה מספקת רמה חדשה של נוחות עם בלימת זעזועים מרבית (עד 90%). בנוסף, החומר מגן מפני היווצרות בקטריות, עובש וטחב.

ניתן להשיג ברשת חנויות WeShoes

השארת תגובה