בלעדי: רג'א זעאתרה נכנע לימין הקיצוני

רג'א זעאתרה שעובר ימים סוערים לאור תמיכתו בחיזבאללה ובחמאס • כעת, מסתמן כי הוא מאמץ עמדה מתונה. מפרטים שהגיעו לידי 'כל הזמן', עולה כי הוא מתכוון להזמין פעילי ימין לתלות דגלי ישראל בעיר חיפה • הסיפור המלא

רג'א זעאתרה
רג'א זעאתרה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מי שאמור להיות סגן ראש עיריית חיפה מר רג'א זעאתרה , עובר ימים סוערים לאור העובדה כי הוא תומך בארגוני טרור קיצוניים כמו החיזבאללה והחמאס.

אין כמעט ולו ח"כ אחד שלא תקף את העובדה כי הוא עומד להיות סגן ראש עיר בישראל, אך היה נדמה כי הוא בשלו.

אמש, הוא הזמין פעילי ימין קיצוניים לתלות דגל ישראל ב'בית הגפן' – מרכז תרבות הנחשב לשמאלני, באומרו כי כי גם על עיריית חיפה מונף דגל ישראל.

"אני מזמין לתלות", הוא כתב לפעיל ימין. רג'א זעאתרה, התמנה זה עתה לנשיא בית הגפן השמאלני ומיד עם כניסתו לתפקיד כאמור, קרא לאנשי ימין לתלות במקום דגלי ישראל.

האם אחרי שלא הסכים לגנות את פעולות נסראללה, אמר שדאע"ש למדו מישראל ואמר כי חמאס אינו ארגון טרור – כעת הוא מתרכך לאחר הביקורות? ימים יגידו.

מטעמו של רג'א זעאתרה לא נמסרה תגובה

2 תגובות
  1. נשמח להגיע כדי לתלות 🙂

  2. לא הצלחתי להבין את הקשר בכתבה בין הקריאה לתלות דגל ישראל והמאהק נגד תומך טרור לימין קיצוני? אחי אתה לא מתנגד נחרצות למישהו שתומך הרוצח עמך? אתה לא חושב שגדל מדינתנו יכול (לא חייב) להיות תלוי על כל גג ותורן? ולא יכול להיות מצב שיש מקומות שאי אפשר או מפחיד לתלותו? זה די בסיסי

השארת תגובה