דרעי 'מסנדל' את אגודה בבית שמש

אריה דרעי ומשה אבוטבול, מבהלך מסובב נגד אגודת ישראל שאיפשרו לאבוטבול להתמודד לראשות העיר בית שמש: אבוטבול יישאר ב'יהדות התורה'

משה_אבוטבול
משה_אבוטבול
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ליל הגשת הרשימות בעיריית בית שמש: משה אבוטבול מבקש להתמודד בסיעה עצמאית בכדי לאפשר לסיעת שס לקבל יותר נציגים במועצה.

רשימתו של אבוטבול לא עוברת את סף התקן והוא עומד להיות מודח מהמירוץ.

יהדות התורה חותמת על הסכם לפיו נציג שלומי אמונים יאפשר למשה אבוטבול להתמקם ראשון ברשימת יהדות התורה – ובכך יוכל להתמודד על ראשות העיר.

בתמורה מתחייב משה אבוטבול להתפטר מהרשימה לאחר הבחירות, השר דרעי מתחייב כחלק מהעסקה כי במקרה ואבוטבול לא יתפטר הרי שנציג שס יתפטרו בזה אחר זה עד כי יוותר מקום פנוי לנציג סיעת יהדות התורה שאבוטבול 'לקח' את מקומו.

במהלך המשא ומתן לגיבוש הסכם קואליציוני מול ראש העיר שנבחרה עליזה בלוך, הסתפקו באגודת ישראל בהצעה וביקשו להכנס לקואליציה.

בדגל התורה לעומת זאת ביקוש לנקום בעליזה בלוך על כי השיגה את כסא ראש העיר – וסירוב להכנס לקואליציה.

בשל כך ביקשו לנצל את הרגעים בהם משה אבוטבול חבר ברשימה וכשהוא חובר אליהם התוצאה היא 5-3 – ומתנגדים לחבירת אגודת ישראל לקואליציה.

אריה דרעי המבקש לסייע לדגל התורה להשתמש במשה אבוטבול לכפות את צעדיהם על חברי אגודת ישראל, הודיע כי במקום שאבוטבול יתפטר כמובטח מסיעת יהדות התורה. הרי שאנשי שס יתפטרו עד כי יוותר מקום עבור נציג יהדות התורה שלא נבחר.

באגודת ישראל שוקלים את האופציה הבאה: לאחר פרישת חברי שס וכניסת חבר יהדות התורה בתוך סיעת שס, יפרשו נציגי אגודת ישראל מסיעת יהדות התורה, כשבמקביל יפרוש חברם שישולב בסיעת שס – ויקימו את סיעת 'אגודת ישראל' שתצטרף לקואליציית בלוך.

4 תגובות
 1. משה אבוטבול הרס משפחות בבית שמש!!!
  על כל פנים,הוא צריך להיות בחוץ!!!

  ומהר!!!!!!!!!!!

 2. אתה גם טיפש וגם כסיל
  כשתגיע ל10%מהעשיה שלו תדבר

 3. אגודת ישראל לא יכולים לפרוש לפי החוק לפני שעברו שנתיים מהבחירות

 4. משה אבוטבול מעולם לא היה שייך לשס עשה רק מה שטוב לו ורק לו בלבד טוב שהלך הבייתה

  גם אני מצביע שס גאה

השארת תגובה