"תוקעים רגליים בגלגלים": הריסת בתי מחבלים

בן-גביר
בן-גביר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חשיפה החשובה של אוריאל צייטלין מעל גבי במה זו מלמדת שקל מאוד "למכור" לוקשים לציבור בישראל.

במשך שנים מספרים לנו שבית המשפט העליון הוא זה אשר עוצר את הריסת בתי המחבלים (צעד מינימלי וראשוני למלחמה בטרור) אלא שנוכח הדברים שפורסמו בכתבה מסתבר כי החלק של הגורמים בפרקליטות גדול יותר, ובעוד ששופטי בית המשפט העליון שאכן זכו ובצדק לחשד הטבעי שהם שמונעים הריסת בתים של מחבלים (ואכן ובבית המשפט קיים ציר שכולל בין היתר את עוזי פוגלמן, ענת ברון, מני מזוז שפעם אחר פעם מפרסמים החלטות שנויות במחלוקת ומונעים הריסת בתים) עולה כי יש גורמים מרכזיים יותר שמונעים את אכיפת החוק ואותם גורמים יושבים ברחוב צאלח אדין 29 – משרד המשפטים בירושלים.

גם בצמרת הפרקליטות וגם בצמרת המשטרה, השב"כ והצבא כמובן נמצאים היום לא מעט גורמים שתוקעים גלגלים ברגליים של כל מי שמבקש להילחם באויבים, להחמיר את המדיניות, לאכוף את החוק ולהילחם על אופייה של המדינה.

הפקידים האלה לא נבחרו בשום מקום, הפקידים האלה מנהלים את מדינת ישראל מבלי שהם יעמידו את עצמם למשפט הבוחר, ומה שמצער יותר הוא שהם תמיד נמצאים כאן איתנו. הפוליטיקאים מתחלפים, ממשלות קמות ונופלות אך אותם פקידים שמשליטים את האג'נדה שלהם על החברה כולה ממשיכים לנהל את ישראל ביד רמה מבלי שיקום כאן קול זעקה.

בימין מדברים רבות בשנים האחרונות על משילות ועל איך מנהלים כאן את המדינה אך בכל הכבוד לגל של הצעות החוק שפקד את הכנסת (הצעות שבדרך כלל בזמן אמת לא עלות אפילו להצבעה..) המשילות מתחילה מהפקידות במדינת ישראל – מי שרוצה לשלוט חייב לדעת לפטר ולשלוח הביתה את הפקידים שמנהיגים כאן מדיניות משל עצמם.

הריסת בתי מחבלים לא תחזיר שום נרצח אל ביתו, אך בהריסה כזאת יש מסר התחלתי שיש דין ויש דיין וצעד כזה יותר הרתעה של המחבלים שיבינו שבני משפחותיהם יפגעו אם הם ישפכו דם יהודי.

אם בפרקליטות ובצה"ל יש מי שחוסמים אפילו את הצעד המינימלי הזה, הגיעה השעה לשלוח את אותם פקידים הביתה ולמנות תחתם פקידים עם אג'נדה יהודית שלא יהססו לתמוך ולפעול למען הריסת בתי מחבלים.

השארת תגובה