אמסלם: "בנט מחבל ביציבות הממשלה"

"להזכירך, הימין זה לא טאבו של הבית היהודי", כך אמסלם בתגובה לדברי בנט, שהעריך את סיכויי שרידותה של הקואליציה במתכונתה הנוכחית, אפסיים

אמסלם. צילום: מתוך הטוויטר
אמסלם. צילום: מתוך הטוויטר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר הקואליציה ח"כ דודי אמסלם מאשים, כי נפתלי בנט ממשיך לחבל ביציבות הממשלה.

בהודעה שפרסם הבוקר כתב אמסלם את הדברים הבאים, "‏בוקר טוב לשר בנט. אתה ממשיך לחבל ביציבות הממשלה".

"להזכירך הימין זה לא טאבו של הבית היהודי. הליכוד היא המפלגה היחידה שתומכת ללא עוררין בכל החוקים הלאומיים וחבריה מתחשבים בכל דרישה המקובלת על כל מרכיבי הקואליציה. לא היה מצב שעצרנו חקיקה אחת המקובלת על כל מרכיבי הקואליציה במשמרת שלי".

דברי אמסלם מגיעים לאחר הסתייגות שהשמיע הבוקר נפתלי בנט באשר לסיכויי שרידותה של הקואליציה במתכונתה הנוכחית. בנט אמר, כי "הקואליציה בת ה- 61 אצבעות אכן רעועה וכי ברגע שליברמן עזב את הממשלה, הוא החליט בעצם על גסיסתה".

בנט אף העריך בשידור ברדיו כי הבחירות לכנסת ייקבעו סביב חודש מאי כשהוא מטעים, "בסוף כל דבר טוב צריך בחירות, אין מה לעשות".

בראיון לרשת ב' העריך בנט כי פניו של ראש הממשלה אינם לבחירות, "הוא מאוד מעוניין כרגע להמשיך את קיום הממשלה – נתניהו תיאר לי בשיחות שהוא הולך לחולל שינויים. הוא דיבר על כך שהוא מוכן לקחת על עצמו ולשנות".

בנט נשאל כיצד הוא הושפע מההחלטה לוותר על דרישת תיק הביטחון ולהישאר בממשלה, והשיב: "עוד מוקדם לדעת. לפני ארבע שנים עשיתי מהלך דומה כדי לדרוש את תיק המשפטים לשקד, וזה הצליח. הפעם לא. אני מעדיף להיות בזירה ולחטוף מאשר להיות בצד ולהעביר ביקורת. טובת המדינה יותר חשובה מאיך אני אראה בקלמן ליברמן ושיירדו עליי קצת. אני אתגבר".

השארת תגובה