התרגשות: עוד יומיים ב'אורחות יושר'

מרן שר התורה: "כשאנשים עוזבים את כל עיסוקיהם ויושבים ולומדים – זוכים לכל הברכות" לקראת יום בית המדרש של 'ארחות יושר' בחמישי הקרוב

ארחות יושר
ארחות יושר
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

דברי מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי נאמרו למשלחת ארגון "ארחות יושר" שהגיעה לקבל את ברכתו, לקראת יום בית המדרש שייערך ביום חמישי הקרוב בשיתוף "ציפורי בכפר" בקיבוץ חפץ חיים. כאשר סדר הלימוד המיוחד מתקיים בסימן יום השנה הראשון לפטירתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצ"ל שעמד לימין "ארחות יושר" מיום הקמתו והשתתף בכינוסי "ארחות יושר" ולקראת ימי החנוכה שבהם נערכים להוספה בלימוד התורה.

עד כה מאות רבות של אנשים, מהם אנשי עסקים רבים ובעלי בתים העוסקים לפרנסתם במשך כל ימות השנה, הודיעו על השתתפותם ב"יום בית המדרש" שכולו לימוד תורה ומוסר בהתעלות רוחנית, כאשר בימים האחרונים הלחץ של הנרשמים הגיע לשיא כאשר נתפסו כל מאות המקומות שהוכנו. ובארגון "ארחות יושר" ור' אלי ציפורי פעלו במרץ להוספת מספר מצומצם של מקומות עבור אחרוני הנרשמים, כדי שכל חפץ ללמוד יוכל להשתתף ביום המיוחד הזה.

משלחת של רבני הארגון בראשות יו"ר הארגון הרב אריה קניבסקי הגיעו בימים האחרונים לבתיהם של גדולי ישראל לקבל את ברכותיהם לרגל "יום בית המדרש", כאשר בין הייתר היו במעונו של מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי, מרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין והאדמו"ר מצאנז. כאשר במעמד הגדול יובאו דבריהם המלאים של גדולי ישראל וכן דברי מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצ"ל שנמסרו לפני יום בית המדרש האחרון.

סדר היום המרתק יכלול שיעורי תורה מפי גדולי ראשי הישיבות והמגידים, בהם הגאון רבי דוד כהן, הגאון רבי שרגא שטיינמן, הגאון רבי גבריאל יוסף לוי, הגאון רבי שמעון גלאי, הגאון רבי שלמה לוונשטיין ועוד. כשכל רגע ביום המיוחד הזה מנוצל להוספת לימוד התורה. בצהריים יזכו הלומדים בארוחת צהריים עשירה ויוקרתית. כשבמשך כל היום יזכו הלומדים לשתיה חמה וקרה וכיבוד קל, כדי שלא יצטרכו לפספס שום שיעור או שיחה.

עקב הדרישה הרבה במשרדי "ארחות יושר" מכל העולם לרבים שרוצים להשתתף ביום בית המדרש ולא יכולים להגיע לארץ, יתקיים שידור חי וישיר לכל החפצים להשתתף יחד עם כל מאות הלומדים בארץ, שיוכלו לשבת בחו"ל וללמוד יחד עם הלומדים. ובימים האחרונים נערכות ישיבות הכנה עם כל השותפים להצלחת יום בית המדרש כדי להפיק את המירב מהיום שכולו מוקדש ע"י אנשי העסקים, העומלים לפרנסתם ורוצים לחזור ליום שכולו לימוד התורה ולניתוק מכל העולם.

מושב מיוחד יוקדש השנה לזכרו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצ"ל שבו ישא דברי פתיחה הרב אליעזר סורוצקין שעמד לצידו של מרן זצ"ל עשרות שונים בכל תפקידיו. כמו"כ ישא דברים מיוחדים במהלך יום בית המדרש הגאון רבי גדליה הוניגסברג שיספר סודות מרתקים מהקודש פנימה. מאות הלומדים יקבלו עם בואם למתחם חוברות לימוד של "ארחות יושר" ביחד עם שי נאה ללומדים. לפרטים נוספים ולהרשמה ניתן לפנות לטלפון: 052-7167812

השארת תגובה