שיפוץ דירה בהוד השרון – לחיות באמת כמו שאתם רוצים

שני חדרים שהפכו למאסטר בד-רום מרווח במיוחד שיש בו גם חדר ארונות פרקטי • וגם: דק איפאה יוקרתי שהופך את המרחב לאידיאלי לאירוח

שיפוץ דירה בהוד השרון
שיפוץ דירה בהוד השרון
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

בדרך כלל כשאנחנו חושבים על שיפוץ דירה עולה לנו בראש תמונה של בית בן כמה עשרות שנים, כזה שהעיצוב שלו היה אולי מרשים בשנות השישים של המאה הקודמת אבל כיום הוא חסר נוכחות. אסוציאציה מידית אחרת היא תשתיות מיושנות שכבר לא עומדות בעומסים העכשוויים ומסבות עוגמת נפש של ממש לבני הבית. אבל ישנם מקרים שבהם כדאי לשפץ דירה עוד לפני שהיא נבנתה – כך לדוגמה זכה זוג צעיר לחיות באמת כפי שהוא רוצה בהוד השרון, בדירה שמגשימה את כל חלומותיו באופן המדויק ביותר.

באילו מקרים כדאי לשפץ דירה חדשה?

בדירות חדשות, כל עוד הן נבנות על-ידי חברה רצינית, התשתיות מותאמות לעומסים עדכניים ומבוססות על חומרים מתקדמים, כך שמבחינה זו כמובן שאין צורך בשיפוץ – אבל התכנון הפנימי של כל דירה לא בהכרח מתאים לצרכים האמיתיים של בעליה. כדאי לזכור שחלק גדול מהפרויקטים החדשים בימינו הם רבי קומות שכוללים עשרות יחידות דיור, ולמעשה גם בבניינים בני “רק” 4-6 קומות לקבלן אין אפשרות לספק לכל מי שרוכש נכס דירה בהתאמה אישית לרצונות המדויקים שלו.

על-מנת לגשר על הפער בין היכולת של חברת הבנייה לבין החלומות של הדיירים ולהבטיח להם מקסימום נחת מהדירה שבה הם משקיעים סכומי כסף משמעותיים וכן משאבים נוספים, נכנסת לתמונה אביב קופלר, בעלת חברת “72 גג” שמתמחה בשיפוצים בהתאמה אישית ובזמן מינימלי. קופלר מסייעת לקונים להתאים את החלוקה הפנימית של המרחבים השונים בבית החדש שלהם כבר בשלב הבנייה, ובכך לחסוך את הצורך בשיפוץ עתידי. למעשה בטווח הארוך מדובר בחיסכון גם של זמן וגם של כסף, ובעיקר בהבטחת חיים עם איכות מקסימלית בדירה החדשה.

מה ניתן לבצע כשמשפצים דירה חדשה?

שיפוץ דירה חדשה מתמקד בתכנון החלל ובעיצוב הפנים. כך לדוגמה במסגרת שיפוץ דירה בהוד השרון חוברו יחד שני חדרים והפכו למאסטר בד-רום מרווח במיוחד שיש בו גם חדר ארונות פרקטי. מאחר שהתכנון בוצע עוד לפני שהדירה הושלמה, ניתן היה לבצע את השינוי המשמעותי הנ”ל ללא כל תוספת מחיר.

פעולה נוספת במסגרת התכנון המותאם אישית לרצונו של הזוג הצעיר שרכש את אותה דירה 110 מ”ר בהוד השרון הייתה להרחיב את חדר הרחצה המרכזי. ה”שיפוץ” כלל באופן טבעי גם עיצוב שמביא לידי ביטוי את האישיות של בני הזוג – בחדר השינה של ההורים הוקמה במת עץ ובתוכה שקע שיאכלס את המזרן וזאת על-מנת ליצור אווירה תאילנדית קסומה. במרפסת נבנה דק איפאה יוקרתי שהופך את המרחב לאידיאלי לאירוח (וגם להתרגעות של בעלי הבית), המטבח זכה לעיצוב שובה לב בעזרת נגר מומחה, בחדרי הילדים נעשה שימוש בפלטות מפוליאוריטן איכותי ובמראה דמוי גדר, ובסך הכל הוגשמו מקסימום חלומות במינימום עלות ומבלי שייווצר עיכוב במועד השלמת הדירה.

עוד על שיפוץ דירה תוכלו לקרוא בקישור הבא: https://www.72gag.co.il

השארת תגובה