אגודה בקואליציה: הישגיו של מתמודד

פנחס הומינר ישמש כמחזיק תיק הכספים וחבר בפורום סגני ראש העיר, בנוסף ימונה למחזיק תיק קידום בין מגזרים וחבר בכל הוועדות המרכזיות. כהבטחתו לתושבי רחובות, סוכם על הקמת ועדה בראשותו לפתרון מצוקת החניות בעיר

פנחס הומינר חותם עם מלול
פנחס הומינר חותם עם מלול
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עם כינונה של הקואליציה העירונית ברחובות מתבררים ההישגים המרשימים שלהם זוכה הרשימה החסידית חברתית אגודת ישראל בראשותו של פנחס הומינר.

לאחר שהתמודד לראשונה באופן עצמאי, זכתה, כזכור, רשימתו ל-2342 קולות המהווים מנדט במועצה.

בהסכם הקואליציוני שנחתם בלשכת ראש העיר, סוכם כי פנחס הומינר ישמש כמחזיק תיק הכספים וחבר בפורום סגני ראש העיר. בנוסף לכך ימונה למחזיק תיק קידום בין מגזרים ואף ישמש כמ"מ יו"ר וועדת הכספים ומ"מ יו"ר ועדת ההנחות בארנונה לצד היותו חבר בכל הוועדות העירוניות המרכזיות ובהם תכנון ובניה ומכרזים.

בנוסף לכך ובהתאם להבטחתו לציבור תושבי רחובות לפעול להקל על מצוקת החניה, תוקם וועדה עירונית חדשה בראשותו של הומינר – ועדת החניות, אשר תפעל בשיתוף הגורמים הרלבנטיים ונציגי ציבור לקידום מהלכים להקלה על מצוקת החניה כששאיפתו של הומינר היא להביא לכך ששליש מהחניות 'כחול לבן' יהיו ללא תשלום לתושבי העיר.

כן סוכם על הקמת תיק עירוני חדש אותו יחזיק הומינר – התיק לקידום בין מגזרי שמטרתו לקדם פרויקטים חברתיים וקהילתיים שיהוו גשר בין המגזרים בעיר.

בהסכם הקואליציוני שנחתם סוכם על שמירת הסטטוס קוו, שיפור למוסדות צדקה וחסד, שיפור השירות לתושב כמו גם שיפור חזות וניקיון העיר.

לאור הוראתו של ראש העיר מלול השתתף באחרונה, עוד לפני המינוי הרשמי, פנחס הומינר בישיבות המקצועיות לגיבוש תוכניות התקציב העירוניות לשנת הכספים הקרובה.

פנחס הומינר: "כפי שהתחייבתי לציבור, אני מתכוון לפועל למען תושבי העיר במגוון תחומים ובהם גם הקמת ועדה בשיתוף הציבור להקלה על מצוקת החניה בעיר. לאור החשיבות הרבה שאני רואה בקירוב הלבבות בין המגזרים השונים בעיר, הוקם תיק חדש שמטרתו תהיה לפעול עם מגוון פרויקטים ופעילויות שיחברו בין המגזרים השונים בעיר.

"אני מודה לראש העיר על אמונו ועל שנעתר לבקשתי לקדם תוכניות רבות נוספות לרווחת תושבי העיר. אני רואה זכות לשמש שליחם של תושבי העיר ודלתי תהיה פתוחה בפני כל תושב".

השארת תגובה