אל-על מתחמקת, התקשורת מסיתה

לאחר יותר משבוע, במהלכו ממשיכים להסית נגד החרדים שנסעו ב'טיסת השבת' כמי שהתפרעו – מסרבת אלעל להתנצל על גיבוי אנשיה ונציגיה להסתה נגד לקוחותיה החרדים

אילוסטרציה: מטוס אל על בואינג 737
אילוסטרציה: מטוס אל על בואינג 737
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

למרות שחברת אל-על הגיבה כבר במוצאי השבת ה-17.11.18 כי תפנה למשטרת ישראל למצות את הדין עם אלו שפעלו באלימות על 'טיסת השבת'. דברים ששימשו כ'ראיה' לאמיתות הטענות, עד לשלב בו נחשף כי אנשי תקשורת, רבנים ואנשי עסקים שהיו על הטיסה מחזיקים בתיעוד המוכיח כי הדברים הינם שקר.

מסרבת חברת אל-על לחזור בה מהצטרפותה למעגל המסיתים.

נציין, כי עוד אמש במהדורת החדשות של ערוץ 10. המשיכו לטייח ולעוות דברים בכדי להותיר ערפל ולהמשיך בהאשמת הציבור החרדי במתרחש. בעוד מחאת החרדים היא נגד ההסתה, טענו בערוץ 10 כי המחאה היא בגין הטיסה. בעוד הטיסה נחתה ביוון לאפשר לשומרי שבת שלא לחללה, טענו במהדורת החדשות כי מדובר בטיסה ש'נחתה בישראל סמוך מאד לכניסת השבת'.

הבוקר, לאחר שאמש גזר הגרש"ב סורוצקין את כרטיס ה'טופ-פלטינום' שברשותו, גם זאת לאחר אולטימטום שניתן לחברה לאחר שהודתה כי החרדים אינם אשמים אך סירבה להתנצל על הדברים.

הודיעה חברת אל- על שוב: "אל על מוצאת לנכון לחזור ולהבהיר, כפי שהבהירה בהודעה לתקשורת ב 19.11.18, כי היא לא הטילה אשם בציבור החילוני, הדתי או החרדי בארועים עליהם דווח. כל פרסום אחר לא נעשה על דעת אלעל.

בהודעה ממשיכה חברת אלעל לגבות את צוות הטיסה על השתלשלות הדברים שגרמו לעיכובים שעוררו את הסערה.

הדברים אמנם עשויים להתברר בערכאות, אם יסרבו הנוסעים להתפייס בתשורה אותה מבטיחה הבוקר חברת אלעל בדמות כרטיס טיסה לאירופה לכל אחד מנוסעי הטיסה.

אלא שכבר כעת ברור כי אלעל מסרבת למצות את הדין עם מי שעודדו בתגובה או בחצי פה את ההסתה נגד המגזר החרדי סביב הטיסה.

השארת תגובה