עיצוב במראה עץ, ללא צורך בכריתת עצים

אלוני- ר.אריחי גרניט פורצלן המדמים פרקט INWOOD מחיר 268 שח למר צילום יחצ חול pg (8)
אלוני- ר.אריחי גרניט פורצלן המדמים פרקט INWOOD מחיר 268 שח למר צילום יחצ חול pg (8)

לעץ תפקיד חשוב בעיצוב הבית- הוא מכניס תחושת חמימות, מעניק הרגשה טבעית ומכניס את החוץ פנימה. בשנים האחרונות, בעקבות המודעות ההולכת וגוברת לשימור הסביבה והימנעות מכריתת עצים, החלו לחפש פתרונות יצירתיים בעולם העיצוב, שיכניסו לחלל הבית את מראה העץ ללא שימוש בעץ טבעי.

חברת אלוני מציגה: ריצוף וחיפוי באריחים העשויים מגרניט פורצלן במראה של עץ! סדרת INWOOD (אינווד) מבית רונדינה (RONDINE) האיטלקי.

לדברי בתיה מורנו, מנהלת קטגוריית קרמיקה בחברת אלוני: "אחד הטרנדים הבולטים ביותר הוא השימוש באריחים בהדפסה דיגיטלית במראה עץ. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת יצירת מראה אותנטי המדמה אחד לאחד את המראה העץ. מדובר בשיטת הדפסה העושה שימוש במספר ראשי דיו היוצרים עומק ומרקם עשיר.  יתרונותיהם הבולטים של האריחים המודפסים הוא : ייצור מהיר, קל וזול."

לדבריה: " הגרניט פורצלן הוא חומר עמיד ביותר שאינו רגיש לשריטות ואינו דורש תחזוקה מיוחדת, למשל ניתן לשטוף אותם במים בדיוק כמו ששוטפים רצפה או עם חומרי ניקוי פעילים. כמו כן, ניתן ליישמם גם במקומות כמו קיר האמבט מבלי לחשוש מלחות, טחב או רטיבות. משחקי האריחים הם אינסופיים וניתן ליצור באמצעותם מרבדי ריצוף עשירים ונחשקים."

סדרת INWOOD מציעה אריחים במגוון מידות, מלבניות וריבועיות וניתן לרצף ולחפות באמצעותם חללי מטבח וחללי מגורים בכל סגנון: עכשווי, מינימליסטי, כפרי ואף בסגנון האורבני. הסדרה מציעה מראות רבים, גימורים שונים וצבעוניות בקשת רחבה.

השארת תגובה