בניגוד לעובדות: ח"כ יונה תקף את ח"כ בוקר

למי חשובות העובדות? חבר הכנסת פרופסור יוסי יונה תקף היום בוועדת החינוך של הכנסת את חברת הכנסת בוקר כמי ש'רוקדת על הדם' – אבל העובדות מלמדות קצת אחרת

יוסי יונה
יוסי יונה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חבר הכנסת פרופ' יוסי יונה מהמחנה הציוני התפרץ היום בוועדת החינוך של הכנסת, במהלך דיון על חוק נאמנות בתרבות.

ח"כ יונה צרח על חברת הכנסת נאוה בוקר מהליכוד שטענה כי החוק נועד להגן על משפחות שכולות שנפגעות מהצגות המסיתות לטרור.

"את רוקדת על הדם של המשפחות השכולות, זה יעזור לך בפריימריז?", שאל ח"כ יונה את ח"כ בוקר, "חוצפה, חרפה מה שאת עושה, תשאירי את כבודן של המשפחות השכולות מחוץ לדיון בוועדה.

"חוצפה, חרפה מה שאת עושה, את משתמשת בסבל של המשפחות בשביל הפריימריז שלך והפופוליזם שלך, תפסיקו עם הפופוליזם וההסתות", הוסיף יונה.

אולם נתון אחד יכול לשנות את פני התמונה, לפני קצת יותר משבוע, פרסמנו כאן באתר 'כל הזמן' מכתב של כ-100 משפחות שכולות, בהם הם מביעים תמיכה בלתי מסויגת בחוק הנאמנות בתרבות ואף מבקשים לקדם אותו וזה בניגוד לדברי ח"כ יוסי יונה שאמר כי ח"כ בוקר "משתמשת בסבל של המשפחות בשביל הפריימריז שלך". כאמור, המשפחות דורשות את לקדם את החוק והניסיון לקדם אותו בוודאי לא נחשב לשימוש בסבל שלהם.

חה"כ נאוה בוקר תוקפת בשיחה עם כל הזמן את דבריו של יונה באומרה: " יוסי יונה תתבייש לך! אין בך טיפת רגישות לכאב הזולת. אתה האדם האחרון שילמד אותי מהו שכול. אני אשה שכולה שאיבדה את בעלה בעת מילוי תפקידו ואני זו שמקבלת את הפניות מהמשפחות השכולות בנושא הזה. לא מאחלת לך לעבור את מה שעברנו. פגעת ואכזבת בענק."

מחה"כ יונה יוסף לא נמסרה תגובה עד למועד פרסום הכתבה

השארת תגובה