גרינברג: בלי הבית היהודי, עם הציונות הדתית

רמי גרינברג ראש העיר: "למרות הצעתי האדיבה, החליט יו"ר הבית היהודי להיוותר בחוץ, אך החלטתו לא תפגע בתושבים, בני הציונות הדתית, להיפך

פורום הציונות הדתית, התכנס במליאת מועצת העיר
פורום הציונות הדתית, התכנס במליאת מועצת העיר
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ראש העיר, מר רמי גרינברג: "למרות הצעתי האדיבה, החליט יו"ר הבית היהודי להיוותר בחוץ, אך החלטתו לא תפגע בתושבים, בני הציונות הדתית, להיפך. הצעתי למר איציק דעי להיכנס לקואליציה אם ייקחו על עצמם את ניהול האגף הכללי, הכולל את נושא המשק, הנכסים, המנהל והביטחון, ואשר בקדנציה הקודמת היה בידי מפלגת ש"ס, ובנוסף את האחריות על התרבות היהודית, החינוך הממלכתי דתי ואת תנוער הנוער הדתיות, אך בלי סגנות בשכר מאחר שקיימת בעיה תקציבית כרגע. לצערי, מר דיעי סרב להצעה, אך טובת התושבים עומדת לנגד עיני".

בתוך כך נודע, כי מובילי פורום הציונות הדתית, שנוסד בחסות ראש העיר מר רמי גרינברג, התכנס אתמול בערב בפעם השנייה במליאת מועצת העיר, והשמיע לראש העיר מר רמי גרינברג את עמדתו. במקביל שטח בפניהם ראש העיר את ההצעה שהוא עומד להציע לבית היהודי, שכאמור, דחה אותה מכל וכול.

"בכנס השתתפו כ-12 מובילי הפורום, שביקשו לסייע בקידום צרכי המגזר בשכונות במיוחד במקרה שהבית היהודי יסרב להצעת ראש העיר להצטרף לקואליציה. משדיעי סירב להצטרף לקואליציה הוחלט עתה למנות ראשי אזורים כך שכל ראש אזור יפעל עם נציגות מתושבי האזור שלו כדי לקדם את המגזר בתחומי: חינוך, נוער וצעירים, תרבות וחסד, מוסדות דת, ותשתיות ופיתוח. ראשי האזורים יפגשו עמי ועם אנשי המקצוע של העירייה כדי לתת מענה ראוי לצרכי המגזר בשכונות השונות", אמר רמי גרינברג.

ראש העיר שב ואמר: "אני אעשה הכל כדי להצעיד את העיר קדימה בכל השכונות, המגזרים והסקטורים. אין כל קשר בין כל תושבי העיר, שאותם אני משרת נאמנה, לבין העסקנות הפוליטית של מפלגה כזו או אחרת. החלטתי לפתוח ערוץ הידברות ישיר עם התושבים ממגזרים שונים ומשכונות העיר כדי להמשיך להיות בשטח, ולספק מענה הולם".

"אנו מכירים את רוב הבעיות של העיר, השכונות והמגזרים, ואנו צריכים לפעול למען כולם, כולל עבור קהילת הציונות הדתית, שאני נמנה עליה. רוב הבעיות בעיר אינן צבועות כסקטוריאליות, שכן מדובר בפיתוח תשתיות, גינות וכדומה. צללנו כבר חזק לתוך העבודה וקיימנו פגישות עבודה רבות", הוסיף גרינברג.

תגובה אחת
  1. רהע מפלג בתוך הצבור הדתי.
    בסיוע אריאל ובוסו.
    בטוח שבוחרי בוצו מתחרטים.

השארת תגובה