תוצאות הבחירות: יוחלף ראש המועצה הדתית?

האם ראש העיר לא שבע רצון מהיותו של אלדד גדסי יו"ר המועצה הדתית? אם נשפוט לפי דברים שאמר אמש (יום ראשון) באירוע ברחובות, התשובה חיובית – דבר שעלול להשליך על בחירתו מחדש של גדסי

שבע ברכות ומסיבת נצחון בקרעטשניף (3)
שבע ברכות ומסיבת נצחון בקרעטשניף (3)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראש העיר רחמים מלול השתתף יחד עם סגן שר החינוך מאיר פרוש באירוע שבע הברכות לנכדת האדמו"ר מקרעטשניף שנערכה בשילוב מסיבת הניצחון להצלחת הרשימה החסידית חברתית בראשות פנחס הומינר, מחזיק תיק הכספים המיועד.

האירוע התקיים באולם משכן רימונים שברציף הרכבת. לאחרונה הורידה רבנות רחובות את הכשרות מהאולם לאחר שהאולם קיבל את כשרותו המחמירה של בד"ץ מהדרין הרב רובין. ידוע כי המועצה הדתית בראשות אלדד גדסי מסרבת לאפשר לבעלי עסקים לקבל כשרות בד"ץ וזאת כדי לשמור על כשרות רבנות רחובות בידיו באופן בלעדי.

לאחר דברי הברכה של ראש העיר באירוע, ולאחר שחלק שבחים רבים למחזיק תיק הכספים המיועד פנחס הומינר, ניגש מלול למיקרופון וקרא לבעל האולם אורי כהן.

"אני רוצה להגיד לך אורי שעשית צעד חשוב כשלקחת את הכשרות של הרב רובין והסכמת לעשות את כל הידורי הכשרות. מעכשיו יש לציבור החרדי היכן לחגוג בעיר. אני אומר לך אין לך מה לחשוש מאף אחד ואל תירתע משום גורם". אמר.

אמירה זו מרמזת יותר מכל על חוסר שביעות הרצון של מלול מפעילותו של גדסי. כידוע עם בחירת מועצה חדשה נדרשת גם הרכבת מועצה דתית חדשה וייתכן כי דברי מלול מרמזים על כוונותיו שלא להמשיך את כהונת גדסי ושס.

השארת תגובה