זהירות: המסיון מגיע לעיריית אשדוד

לקראת המשא ומתן הקואליציוני: 'אור לאחים' מתריע בפני ראש עיריית אשדוד הישן-חדש כי ראש סיעת 'עתיד אשדוד' מסייע למיסיונרים בעיר, הארגון הודיע על כך לציבור והזהירו מפני אנשי הסיעה עוד לפני הבחירות

עיריית אשדוד
עיריית אשדוד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

נוכח ההידברות והמשאים ומתנים עם סיעות בעירייה, פנה ארגון 'אור לאחים' אל ראש עיריית אשדוד הישן-חדש, ד"ר יחיאל לסרי. להזכיר כי "ראש סיעת 'עתיד אשדוד', אלי נכט, מסייע למיסיונרים בעיר ומופיע בקהילה שלהם.

בנימין וולקן, ראש האגף למאבק בכתות ומיסיון בארגון 'אור לאחים', הדגיש במכתבו, שהעתקים ממנו שוגרו לחברי מועצת עיריית אשדוד, כי בידי הארגון תיעודים, תמונות וסרטונים המלמדים כי הנ"ל מגיע עם משפחתו לעתים קרובות לקהילה המשיחית המיסיונרית באשדוד. כמו כן ישנם תיעודים מישיבותיו עם ראש הקהילה המיסיונרית בוועדות בכנסת, שם הסדיר עבורם לובי, ובמשרדי עיריית אשדוד. הודעתו של נכט עצמו, רומזת על כך שהוא ככל הנראה מביא כסף מקרנות אוונגליסיטיות, מה שאומר דרשני.

מכתבו של הרב וולקן קורא למר לסרי, כי בבואו לכלל דיונים מולו, חשוב שיידע זאת ויכיר את גישותיו והסכנות הנובעות ממנו.

'אור לאחים' מזכיר לראש העיר, כי במערכת הבחירות גם פירסם נכט דברי הסתה חמורים נגד הציבור החרדי. לסרי עצמו הגיב: "בי נשבעתי, לא ניתן את הנהגת העיר למסיתים וחסרי אחריות שמלבים שנאה ומלחמות אחים. לא במשמרת שלי".

הארגון פנה במכתב גם אל ראשי הסיעות החרדיות בעיריית אשדוד וגם לרב אברהם מרדכי אולבסקי, מראשי הוועדה הציבורית למען אשדוד. הוא ביקש מהם לעמוד על המשמר מפני סכנותיו.

כבר בעת מערכת הבחירות, הודיע 'אור לאחים' גם לציבור, על מהות הסיעה האמורה ועל האנשים שבה, שיש להביא בחשבון את הקשר המפוקפק שלהם עם המיסיונרים ולהיזהר מלתת להם כוח.

השארת תגובה