אל תתנו לפצעונים להחזיר אתכם לגיל ההתבגרות

אחת מתופעות גיל ההתבגרות המלוות רבות מאתנו גם לתוך שנות ה-20 לחיינו היא הפצעונים המופיעים בעיקר באיזור הפנים ♦ במרבית המקרים, הפצעונים חולפים עד אמצע שנות ה-20, אבל לא מעט נשים וגברים ממשיכים לסבול מהתופעה גם בשנים מאוחרת יותר, כאשר נשים סובלות מהתופעה יותר מגברים ♦ המותג "צאטפיל" משיק בימים אלה את הסדרה המקצועית לניקוי ולחות לעור שומני עם פצעונים שתחזיר לך את הביטחון העצמי ותעזור לך להתמודד עם השריד של גיל ההתבגרות

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הסיבות להופעת פצעונים בגיל מבוגר הן שונות: שינויים הורמונליים, לחץ, היסטוריה משפחתית, תופעת לוואי של תרופות מסוימות, מצבים רפואיים שונים ועוד.

פצעונים, בעיקר אלו המופיעים על הפנים – החלק הייצוגי והבולט בגופנו – יכולים לגרום לפגיעה בדימוי העצמי, בביטחון העצמי ואף לדיכאון, להותיר צלקת או לגרום לפיגמנטציה.

ניקוי פנים עם מים וסבון ושמירה על לחות תקינה של העור הם דרך מומלצת על ידי רופאים להתמודד עמם, מומלץ להקפיד על ניקיון ולחות העור במוצרים עדינים שאינם סותמים את הנקבוביות וכאלו המוגדרים כנטולי שומן.

אל תתנו לפצעונים להחזיר אתכם לגיל ההתבגרות – תתקדמו לצטאפיל

חדש מצטאפיל! הסדרה המקצועית לניקוי ולחות לעור שומני עם פצעונים. הסדרה מכילה קצף ניקוי וקרם לחות המכיל מסנן קרינה SFF30.

קצף הניקוי מכיל אבץ המאזן את שומניות העור ומונע ברק. וזהו המוצר היחיד בפורמט של קצף המיועד לניקוי עור עם פצעונים. הקצף מכיל אבץ אשר מאזן את שומניות העור ומונע ברק, מסייע לשמור על PH מאוזן של העור, ואינו סותם את הנקבוביות. בקרב צרכניות שהתנסו בקצף הניקוי, 90% ציינו יתרונות שונים כמו עור נקי ורענן, עור פחות שומני ומבריק והתמדה בו בשגרה היומיומית.
קרם הלחות בסדרה החדשה נספג בקלות ומונע ברק, אינו מכיל בושם ומכיל מסנן קרינה SPF30, המעניק הגנה רחבת טווח מפני קרני UVA ו- UVB.

שגרת ניקוי ולחות נכונה וממוקדת בעור פנים הסובל מפצעונים, יחד עם התייעצות עם רופאים לבחירת הטיפול המתאים, יסייעו בהתמודדות איתם, ויעזרו להתמודד עם התזכורת הלא חיננית הזו של גיל ההתבגרות.

  • קצף הניקוי צטאפיל מכיל 235 מ"ל- מחיר: 99 שקלים
  • קרם ניקוי SPF30 מכיל 118 מ"ל, מחיר 130 ₪
  • ניתן להשיג ברשתות הפארם, בבתי המרקחת הפרטיים וכן בבתי המרקחת הדיגיטליים
השארת תגובה