המלכלכים החדשים -ישנים, של בית שמשֿ

מגוחך: קמפיין הבחירות בבית שמש התבסס בחלקו על נושא הניקיון בעיר • תושבירמה ג', דיברתם על חרדים שמלכלכים בפארקים, אך לא שמעתי אתכם כמעט מדברים על הלכלוך האמיתי ״הצרכים של הכלב״

צואת כלבים
צואת כלבים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שנים, מידי יום ויום בשעות הבוקר המוקדמות בדרכי למעון לקחת של ילדיי, הנני מוצאת את עצמי מקפצת במדרכות גבעת שרת בעיר בית שמש בתקווה לא להיתקל שוב בצרכים של הכלבים אשר שייכים לתושבי העיר.

כמעט ולא נוגעים בנושא זה בבית שמש, אך כעת הגיע הזמן לטפל בתושבים חסרי אחריות ומחוייבות. תושבים חסרי חינוך ודרך ארץ מלאים באי אכפתיות לשמירת הניקיון בעיר.

הכלבים עושים את צרכייהם על המדרכות ובעל הכלב כאילו לא רואה וממשיך הלאה, אתם מלכלכים בשיטתיות את רחובות העיר בית שמש.

מגוחך, הקמפיין בחירות בחלקו היה על נושא הניקיון בעיר. תושבי בית שמש רמה ג' דיברתם על ניקיון, על חרדים אשר מלכלכים בפארקים וכדומה על העירייה שלא עושה מספיק. אך לא שמעתי אתכם כמעט מדברים על הלכלוך האמיתי ״הצרכים של כלביכם״ ברחובות תחת ידם של מאות תושבי בית שמש.

אני בטוחה שלא רק ילדיי חזרו עם נעלים מלוכלכות כי מישהו לכלכך את המדרכה ..

אני יודעת שהמון מתושבי בית שמש מסכימים עם כל מילה שלי, אך לא נעים לכם לצאת נגד מטרד מלוכלך זה …

בעלי הכלבים המלכלכים!
אותם תושבים שלא אכפת להם מכבוד הזולת ושמירת נקיון בעיר האנשים שלא התחנכו, אך בוודאות, תושבים שלא פעם דיברו על מגזר אחר שמלכלך.

בוודאי הכי קל להאשמים את החרדים בכל. הכי קשה להיות אמיתיים לבדוק באמת את השטח ולודא שגם אתם עומדים בקטגורית רף הניקיון שהצבתם לעצמכם בעיר.

ראש העיר עליזה בלוך נגעה בנושא חשוב מאוד השבוע, ״החינוך בעיר בית שמש״. נושא חשוב בעיקרו גם כי תת נושא זה חייב להיות חינוך תושבי בית שמש בכל מגזר ובכלל, לשמירת רכוש נקי ומכבד בעיר .

לכל תושב בית שמש יש את הזכות ולא בחסד, להלך במדרכות ברחובות ובפארקים בעיר בלי לכלוך, בגללכם בעלי הכלבים בבית שמש!

6 תגובות
 1. לפי הבנתי , התלונות היו על פינוי אשפה / גזם מהרצפה/פחים ולא על צואת כלבים(פשוט כי אין מודעות/ עיסוק בנושא ) . כלומר, התלונה לא היתה על המלכלים אלא על הנקיון. חלק מהמתלונים היו חרדים (מרמה ג למשל) או אנשים שאינם בעלי כלבים.
  לא האשימו חרדים בליכלוך דווקא . המלכלכים הם ממגזרים שונים .

 2. אין יותר מדי בעלי כלבים ברמה ג לדעתי

 3. מציע לפנות לחברי מועצה (יש מספר של חלקם באתר העריה) .
  צריך לחכות(היא מתחילה רשמית בעווד שבוע) ולתת לה לשנות(היא אמרה בעצמה שהיא תצטרך כסף נוסף ותנסה להגדיל את התקציב בדרכים שונות)

 4. עליזה נפגשה במהלך הבחירות עם תושבים רבים. חלקם אולי התלוננו על הצואה. אני מציע לנסות לפרסם גם באתר חילוני ולעודד מודעות
  צריך לנסות ללמוד מערים אחרות. אני זוכר שהעריה ניסתה לעודד מיחזור . היו מקומות שזה הצליח ואחרים שלא.

 5. מסכימה עם כל מילה

 6. יש לקנוס בעונש חמור ללא פשרות על ידי פקח או שוטר קהילתי

השארת תגובה