חורף לוהט: הטרנדים החמים בעיצוב הבית לקראת החורף הקרוב

שמיכות הפוך כבר בחוץ, המדפים בארון כבר הוחלפו בבגדים חמים וכל מה שנשאר לכם לעשות, זה לדאוג שהבית שלכם מוכן לקבל את החורף. מומחי העיצוב של דיזיין פלוס עושים סדר בטרנדים החמים ביותר לעונה הקרה הקרובה

בטון חשוף בסלון_ דיור אינטריוס בדיזיין פלוס באר שבע _קרדיט צילום יחצ (10)
בטון חשוף בסלון_ דיור אינטריוס בדיזיין פלוס באר שבע _קרדיט צילום יחצ (10)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בטון – אחד הטרנדים העולים בתחום עיצוב הפנים הוא שילוב בטון חשוף בבית. הסיבה? ובכן, יותר נכון לומר שיש שתיים – האחת נובעת מההבנה שבטון הוא חומר עמיד, איכותי וחזק. השנייה היא שיש בו גם אמירה עיצובית חזקה. כיום, יש מגוון טכניקות צביעה שמאפשרות לנו לשחק עם המראה התעשייתי שהוא יוצר, להסיר ממנו מעט מהמחוספסות שלו ולהתאים אותו יותר לחלל הביתי.

טפט פרחוני ענקי – עד לא מזמן, מעטים בישראל השתמשו בטפטים כדי לעטר את קירות הבית, אך לאחרונה, יותר ויותר אנשים מבינים את התרומה העיצובית הגדולה שחיפויי הקיר יכולים להעניק. החורף הקרוב מהווה הזדמנות מצוינת להכניס טבע בולט ונועז הביתה – הישר לתוך הקיר, ולהפוך את החלל למזמין וחי יותר ברגע.

 חזרה אל הטבע –עיצובי הפנים המודרניים מהשנים האחרונות מקבלים השנה תפנית נוסטלגית. המשמעות – שמירה על המראה המודרני, תוך שילוב עדין של פריטים ומוטיבים "מסורתיים", ביניהם צבעים עדינים וקלאסיים לצד גוונים טבעיים בסקאלת הירוקים וצבעי האדמה, חומרים טבעיים בתוך הריהוט בבית וקווים מעוגלים ורכים יותר.

פרנג'ים – כבר עכשיו אנחנו עדים לקאמבק שהפרנג'ים עושים בתחום האופנה והאקססוריז, משמלות עם קצוות מרופטים לכאורה ועד תיקים ושרשראות. בחורף הקרוב הפרנג'ים נכנסים גם לעיצוב הבית – בין אם בטפט, שטיח או מראה. קחו בחשבון שבגלל המראה הדומיננטי שלהם, אין צורך להעמיס על הבית איתם. מספיק טאץ' אחד בולט (כמו שילובם בטפט) או שני טאצ'ים קטנים (כמו  שילובם בשרפרף ומראה) כדי לעשות את העבודה.

 קטיפה – מה סוג הבד שחופש הכי הרבה פעמים בגוגל בחודשים האחרונים? תתפלאו לדעת שזוהי הקטיפה, הבד הקלאסי שליווה את שושלות המלוכה האירופאיות לדורותיהן. הקלאסה הנצחית עושה קאמבק בעונה הקרובה,

ומעניקה נופך אלגנטי ויוקרתי לחלל ברגע – וככל שהפריט בריפוד הקטיפה יהיה גדול יותר – יותר טוב.

השארת תגובה