כל השנים הייתי נגדו אבל כשהוא הגיע, החיים השתנו

התגובות הבולטות היו לחלוטין בעד המדיח: "חובה! יש לי גם בשרי וגם חלבי", הבהירה לי אחת החברות • "אצלנו הוא חוסך זמן במטבח ועושה שלום בין בני המשפחה", הרחיבה חברה נוספת, ויש כאלו שאצלן הוא ממש משנה חיים: "מי שאין לו מדיח – אינו מבין את התענוג • כל השנים הייתי נגדו, לפני שנה בעלי קנה לי מדיח כלים ליום ההולדת והחיים אחרים. ממש עוזרת בית נפלאה".

מדיח הכלים של מילה - Miele
מדיח הכלים של מילה - Miele
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

חני מספרת לנו כי "בתור אישה פעילה מאוד, תמיד נדמה היה לי שאין מקום להתפנק. צריכים אז עושים. באיזשהו שלב גיליתי שגם לקבל עזרה זה בסדר ומותר לי להשאיר לעצמי זמן לצרכים החשובים שלי, גם אם זה אומר בסך הכל פחות לחץ שיצטבר לי ביומית. לאחר שעוזרת בית נכנסה לחיי, לא יכולתי לוותר יותר על התענוג. ביום שאינה יכולה להגיע, אני מרגישה די חסרת אונים. כשרציתי להתקדם שלב ולחסוך לעצמי יותר, הלכתי לברר על מדיח כלים. ובהרגלי ניקיון – כשם שפרצופיהם שונים, כך דעותיהם שונות. יש עקרות בית ששמחות להיעזר בכל אמצעי יעיל שחוסך להן זמן ועבודה מיותרת. אם יש לנו מכונה לניקיון בגדים, מדוע שלא תהיה לנו מכונה שמנקה כלים? או כפי שאמרה לי חברתי: "יש לי עוזרת בית יעילה ובלי מניירות". ממש כך. כשאתה מפעילה במקביל מכונת כביסה ומדיח כלים, זה כמו להיעזר בשתי עוזרות בית, וחסכת את הגשת הקפה או את הלחץ כשהן נעדרות.

התגובות הבולטות היו לחלוטין בעד המדיח: "חובה! יש לי גם בשרי וגם חלבי", הבהירה לי אחת החברות. "אצלנו הוא חוסך זמן במטבח ועושה שלום בין בני המשפחה", הרחיבה חברה נוספת, ויש כאלו שאצלן הוא ממש משנה חיים: "מי שאין לו מדיח – אינו מבין את התענוג. כל השנים הייתי נגדו. לפני שנה בעלי קנה לי מדיח כלים ליום ההולדת והחיים אחרים. ממש עוזרת בית נפלאה".

ובכן, השתכנעתי. אין כמו להוציא שבת עם כיורים מלאים, ולקבל אותם נוצצים וחדשים כאילו יצאו זה עתה מהאריזה, וכל זה בזמן שכלל לא הייתי במטבח. וכמו שאני עושה תמיד, חיפשתי את הטוב ביותר. לאחר בירור מקיף וסקר שוק בין משווקים

ואנשים פרטיים, בעיקר חברות כמובן, ידעתי ללא ספק שאני רוכשת את מדיח הכלים של מילה, דגם G4203SC CLST. מדיח כלים עומד, בעל יתרונות שעולים על כל מדיח אחר שבדקתי. מדובר במכשיר חזק ואסרטיבי, כזה שקונים ל-20 שנה והולך איתכם באש ובמים. או במקרה שלנו, במים וסבון וניקיון מושלם. אתם עוד תגידו לי תודה!"

מדיח מילה בצבע נירוסטה, בעיצוב חדשני יפהפה המאפשר מיקסום שטח ההדחה. הוא שקט וחסכוני, מכיל 14 מערכות כלים ו- 3 סלסילות. סלסלת סכו"ם שלישית היא ייחודית במדיח מילה, ומפנה שטח מקום גדול יותר לאזור הצלחות, קערות וכד'. יש במדיח אפשרות להדיחה מאוחרת עד 24 שעות, או תכנית הדחה קצרה. גם מבחינת ויזואל חשוב להשקיע לא פחות מאיכות המוצר, ואין כמו תצוגת זמן בזמן ההדחה ופטנט סגירת דלת רך ושקט. למדיח מילה סיווג יעילות אנרגטית A ועוד משתנים נוספים בהתאם לדרישות המחמירות של התקנות והתקנים הישראליים, שתורמים לעובדה שהוא המדיח המושלם למטבח שלכם.

בחורף הקרוב אני הולכת לבזבז הרבה פחות זמן על הדחת כלים במים קרים, בלי תזמונים או בדיקות אם להתקלח או לנקות. ואחרי שדאגתי לעצמי, לא חסכתי את המידע גם מכן. את הזמן שחסכתן תזכרו לי לטובה.

מדיח מילה דגם G4203SC CLST – להשיג אצל המשווקים המורשים

השארת תגובה