מסקנת הבחירות: יש לנו אב זקן

יום שני במסע חכם שלום, צילום יעקב כהן (24)
יום שני במסע חכם שלום, צילום יעקב כהן (24)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יש לנו אב זקן – זו לא סיסמא, זו דרך חיים. ההצלחה הגדולה ביותר של הציבור הספרדי בבני ברק.

כי אנחנו יכולים להסתכל לילדינו הרכים לבנינו ולבנותינו בעיניים ולומר להם בקול רם "יש לנו אב זקן", שלאורו אנו הולכים, ואת מסורת ישיבת פורת יוסף אנו ממשיכים בעוז בעוצמה.

בכל בית בעיר תלויות על הקיר מגוון תמונות של רבנים, מחכם עזרא עטייה ומרן זצ"ל עבור דרך כל חכמי וגדולי הרבנים הספרדים זצ"ל, ועד ייבדלו לחיים ארוכים מרן ראש הישיבה ונשיא מועצת חכמי התורה, הכהן הגדול רבינו חכם שלום כהן ומו"ר חכם שמעון בעדני.

זכיתי לחוש את דמעותיו של רבינו הכהן הגדול בכינוס הרבנים וכל מי שזכה להיות בחדר הכינוס הרגיש את הלחות ורטיבות של דמעות של אכפתיות, רטיבות של אחריות מאב זקן המנהיג את בניו בדרך התורה בהשקפה טהורה, והכל בנועם וברכות וברגש על מנת שילכו בדרך ה'.
אין ספק כי הזכות שנפלה בחלקינו כי על המהפכה הרוחנית של תנועת ש"ס חתומות ידיו של יו"ר התנועה רבי אריה דרעי שלקח על עצמו את עול ההנהגה ועומד על נציג ונציג ואומר כעל אילן ואילן ודורש ממנו גדל, גדל.

ובס"ד למעלה משמונה עשרה אלף בני תורה בעיר בני ברק, שמו בקלפי הבחירות לא פתק הצבעה, אלא פתק של השקפה, פתק של חינוך, פתק של מסורת ההנהגה של פורת יוסף, וצעקו בקול גדול כי "יש לנו אב זקן" הדואג לנו כבניו. ועל זה נאמר תנועה שיש בה עבר מפואר, זו תנועה שיש עתיד. ומסורת ההנהגה שקיבלנו ממשה שקיבל תורה מסיני ומסרה ליהושע ועד עצם היום הזה.

ומן הקודש לקודש. כאן בעיר התורה, תנועת ש"ס המעטירה הכניסה שישה נציגים חדורי מטרה להיטיב עם הציבור. מערכת הבחירות הבאה החלה מרגע זה ועל זה נאמר ובחנוני נא בזאת.

עלינו לדעת נציגי הציבור כי חמש שנים חולפות מהר, בפרט כשעסוקים בעשייה מתמדת לטובת הציבור, הזמן אץ רץ.

כולנו תפילה לבורא עולם כי יחזק ה' את מרן ראש הישיבה שימשיך להנהיג אותנו ויחזק אותנו יום יום, להמשיך לעזור לכל יהודי באשר הוא. ואנו תפילה כי נזכה להתברך מפיו כהן גדול יום יום, בברכת כהנים "באהבה" שנצליח בשליחות, כי לא שררה אנו מחפשים אלא עבדות.

השארת תגובה