הגר"מ מאזוז צדק, 'יחד' מביאה קולות בפריפריה

עשרות נציגים ברחבי הארץ ובעיקר בערי הפריפריה, ושישה ראשי ערים שנתמכו על ידי 'יחד' ניצחו, בהם גלאם באשקלון, פרוש באלעד וג'קי לוי בבית שאן • הגר"מ מאזוז: "מודים לכל הפעילים ולכל אלה שטרחו בגופם ובממונם ובכל דרך שהיא להצלחת הבחירות"

הגר"מ מאזוז
הגר"מ מאזוז
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

מרגע לרגע מתבהרת התמונה המלאה, תנועת 'יחד' שהיו כבר מי שהספידו אותה, מתברר כי הביאה הישג עצום עם כ-50 (!) נציגים ו-6 ראשי ערים. הסיפוק הגדול בביתו של הגר"מ מאזוז הוא דווקא בהצלחה המרשימה בערי הפריפריה, נתון שמלמד כי צדק הרב בהגיון בהקמת 'יחד'.

על פי תוצאות האמת, בתנועת 'יחד' מכניסים 26 נציגים חדשים – נציגי יחד רשמיים למועצות העיר ברחבי הארץ: אור יהודה, אלעד, בית שאן, באר שבע, בני ברק, בני-עייש, יד בנימין, ירושלים, כפר יונה, מגדל העמק, מעלות, נצרת עילית, נתיבות, צפת, קצרין, קרית גת, ראשון לציון, רמלה, שער אפרים ותל-אביב, אם מצרפים לכך גם יתר חברי הרשימות בהם השתלבו, מדובר על כ-50 (!) נציגים, ועוד 6 ראשי ערים שקיבלו את תמיכתם.

באשקלון ניצח מועמדה לראשות מר תומר גלאם בניגוד לכל התחזיות, כך גם באלעד נבחר ישראל פרוש שקיבל את תמיכת הגר"מ מאזוז, בבית שאן מר ג'קי לוי, ועוד.

ההישג המרשים הזה מקבל משמעות מיוחדת כאשר מדובר במפלגה שלא עברה את אחוז החסימה, ונותרה עם חובות וללא מנגנון מפלגתי מאורגן, וכעת מאפס נציגים מזנקת לכח פוליטי רב בכל רחבי הארץ, עם מספר עצום של נציגים וראשי ערים.

בסביבת הגר"מ מאזוז מביעים סיפוק רב בעיקר לאור ההצלחה בערי הפריפריה, אשקלון, באר שבע, צפת, כפר יונה, בית שאן, קרית גת, נתיבות ועוד כעשרים ערים מהצפון והדרום, שם תנועת 'יחד' מביאה את רוב הנציגים. "מסתבר", אומרים בני ביתו של הרב, "כי המהלך הנכון וההכרחי של מרן גאון ישראל הציל את ערי הפריפריה, יהיו כעת מי שיגנו על הצביון היהודי והאינטרסים הדתיים, גם שם".

"תוצאות הבחירות הללו הוכיחו, כי אכן פלטפורמה זו שהקים הרב, של תנועת 'יחד' היא היחידה שמסוגלת להביא את הקולות הללו חזרה לדעת תורה". מסכמים בביתו של הרב.

אמש (שלישי) תנועת 'יחד' חגגה בבני ברק את מסיבת הניצחון, בהשתתפות רבני הקהילות מרחבי הארץ שתמכו ברשימות 'יחד' ובראשם הגר"מ מאזוז, יחד עם עשרות הנציגים וראשי ערים.

במוצאי השבת האחרונה במסגרת שיעורו השבועי התייחס הרב לבחירות הודה לכל הפעילים, ואמר: "אנו מודים לכל הפעילים ולכל אלה שטרחו בגופם ובממונם ובכל דרך שהיא להצלחת הבחירות. והנה אחר הכל, קיבלנו תודה לה' עשרים וששה חברים ברחבי הארץ, שבאו יש מאין, ועוד עשרות שהתחברנו איתם. זאת אומרת שהיו מקומות שלא היה כסף לשלם בכלל לאנשי יחד, אבל אמרו אנחנו מוכנים לעבוד ביחד, ובסוף קיבלו יותר מהמילה 'ביחד', כי ביחד עולה עשרים וארבע וקיבלנו עשרים וששה".

8 תגובות
 1. עד אלעד קראתי ולא הבנתי כי אני חא מכיר את הפרטים.

  אלעד שאני תושב העיר עשה לי סדר בכתבה. אם פרוש הוא ראש עיר של יחד אז הבנתי את יתר הכתבה וזה פארסה שלימה.

 2. יש להם אולי 5 נציגים תעברו עיר עיר ותבדקו….

 3. חקי חיון , הרב מאזוז בסדר.

 4. מי שימצא יותר מ6 נציגים של יחד בארץ יקבל מה שירצה שלהם לבד…..

 5. כמה קשקושים בכתבה אחת

 6. ברוב המקומות יחד רצה עם פלטפורמה של מפלגה אחרת אז ילה חבל על הזמן על נכסף ועל המחלוקת עכשיו צריך לפרק את יחד ולהביא שקט ושלווה

 7. איך בכתבה אחת אפשר לכתוב שיש 50 נציגים ואז לכתוב שהרב מאזוז אומר שקיבלו 26 נציגים

 8. כתוב 26.
  רהע בפירוש לא של יחד , אלא נאמר שניתמכו עי יחד.

השארת תגובה