גבאי: "תוצאות הבחירות: שלטון הליכוד בסכנה"

"מצביעי הליכוד נעו בשבוע שעבר לקלפיות ומתוצאות הבחירות עלה שהקמפיינים שניהל נתניהו לטובת המועמדים, נחלו כישלון בזה אחר זה * "לא אתם שכחתם מנתניהו – הוא שכח מכם"

אבי גבאי
אבי גבאי
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

יושב ראש 'המחנה הציוני' אבי גבאי קורא למצביעי הליכוד לנטוש את נתניהו. "לא אתם עוזבים את נתניהו. הוא השתעמם מכם ועזב אתכם".

בפתח ישיבת הסיעה, הכריז גבאי כי לראשונה, "שלטון הליכוד בסכנה".

גבאי התייחס לתוצאות הבחירות המוניציפליות בהם נחל הליכוד תבוסה בערים שונות והשליך מכך למצבו של 'הליכוד' בזירה הארצית.

"•. ראיתם סרטונים, מודעות ענק של נתניהו וכנסים בכל רחבי הארץ. אבל לא הצבעתם שם ליכוד. כי אתם רואים את הסדקים. אתם מבינים שאחרי שפירק את העם לחלקים הוא התחיל בפירוק הליכוד. אתכם נתניהו לא יכול להאשים שאתם שליחים של הקרן החדשה, שאתם בולשביקים".

"אתם מבינים שכולנו משעממים אותו".

"אתם מבינים שלא המערך סגר את חדר המיון בקרית שמונה ולא המערך משלם משכורות לחמאס. כולנו רואים את מה שנמצא על סדר היום של הכנסת השבוע:
טיפול במשבר החצבת והחיסונים – נדחה".

"סכנת האופניים החשמליים – נדחה"

"פשיעה חקלאית – נדחה"

"תחבורה ציבורית בשבת – נדחה"

"השריפות בדרום – לא על סדר היום בכלל"

"אבל מה נתניהו כן מקדם בכל הכוח? רק את האינטרסים הפרטיים שלו. המדינה זה אני"

"מצביעי הליכוד לא תמימים. והם ממש, אבל ממש לא בכיס של אף אחד".

"ידידי עמיר פרץ אמר למצביעי הליכוד: "לא אתם עוזבים את הליכוד. הליכוד – עזב אתכם – אני אומר לכם היום – לא אתם עוזבים את נתניהו. הוא השתעמם מכם ועזב אתכם".

"כולנו רואים את הפיאסקו בעזה ומבינים את גודל הכישלון. בביטחון כולם יעשו הכל, בכדי לשמור על המדינה שלנו ומה שנותר זה מי באמת ידאג לעם? למי עוד איכפת? מי מתעניין בחיים של הצעירים ומי בא עם תכניות אמיתיות לעשות שינוי".

"מצביעי הליכוד מתחילים להבין שהסיסמא "אין אלטרנטיבה" זה בסך הכל קמפיין ולא מציאות".

בבחירות המקומיות, בכל הארץ, הקניבליזם של נתניהו הפסיד. ישראל ניצחה. זה מה שיקרה גם בבחירות הארציות. אנחנו ננצח ונחזיר את המדינה שלנו לדרך רבין.

השארת תגובה